de de de


Novinky:

Navštivte Prahu a užijte si pořádnou dávku adrenalinu

Chystáte se na návštěvu hlavního města Prahy? Rozmýšlíte se, co všechno budete dělat, kam se podíváte a jak si co nejvíce zpestřit tento pobyt? Potom vám v následujícím článku přineseme několik praktických tipů, za které budete jistě rádi.

Jsou to primárně adrenalinové zážitky Praha vhodné pro ty, kdo se nebojí dobrodružství a zmiňovaný adrenalin mají jako drogu.

Adrenalinová zábava v Praze

Praha je velkou metropolí, a tudíž i velkým zázemím pro pohybové a originální činnosti. Při její návštěvě si můžete vyzkoušet například Indoor skydiving nebo Indoor surfing ve speciální surf aréně. Ano, můžete surfovat na vlnách a ani nebudete u moře.

Okusit lze také slaňování z vysokého jeřábu, Wake boarding, jízdu sportovním motorovým člunem, Double bodyboarding, paintball nebo let s dronem. Další výčet podobných zážitků najdete na internetovém portálu https://www.firmanazazitky.cz/praha/. Je pravdou, že v tomto směru si na své přijde opravdu kdokoliv. Praha je totiž nejenom historickým městem, ale také metropolí plnou adrenalinu, jenž si budete užívat pod taktovkou skutečných odborníků.

indoor skydiving

Ani Brno není pozadu

Pokud ovšem plánujete dovolenou na druhé straně České republiky v Brně, pak možná litujete, že v tomto druhém největším městě ČR nebudete mít co dělat. Tak tomu ale opravdu není. I Brno vám dokáže vehnat adrenalin do krve, a to v pořádné dávce.

Co takhle Bungee Jumping Brno? Seskok z jeřábu vysokého až 110 metrů? To je výzva pro opravdové odvážlivce, mezi něž se mimochodem můžete zapojit také. Stačí si jen koupit voucher na tom správném místě a těšit se na zábavu.

Všechny výše uvedené adrenalinové zážitky vám zprostředkuje agentura Allegria, která je specialistou na tento obor a pyšní se velice bohatým produktovým portfoliem. To mimochodem poslouží nejenom vám samotným, ale může tvořit i dosti zajímavý dárek pro kohokoliv jiného.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*