de de de


Novinky:
Home » Zábava » PLEASURE PUB – Tak trochu jiný bar
PLEASURE PUB – Tak trochu jiný bar

PLEASURE PUB – Tak trochu jiný bar

Pleasure Pub je bar provedený ve stylu alpských hospod, okořeněný Anglicko-Irskou příchutí. Převažuje tu dřevo a cihla. Dominantou je bar z historických trámů z počátku 18. století a starý klenbový strop. Tento pub najdete v Pohořelicích i v Rajhradě. Jakmile vykoukne sluníčko, přijde vám vhod i zdejší zahrádka.

Víte, co jste si naposledy dali k obědu či k večeři a co jste měli den před tím? Pokud jste si nemohli vzpomenout, tak se ještě navíc zamyslete, zda jste si své jídlo opravdu vychutnali a kolik pozornosti jste mu věnovali. Jídlo, které sníte v restauraci na narozeniny, oslavě či výročí, si budete pamatovat ještě dlouho. Jde totiž o mindful eating. Jídlu se opravdu vyplatí věnovat plnou pozornost.

Co vás čeká v Pleasure Pub

Ve zdejším prostředí se pravidelně vysílají sportovní přenosy O2 TV a víkendy jsou zpestřeny vystoupeními živých kapel. Nechybí ani široký výběr piv, který je často obohacen speciálem. Pro milovníky vína je tu široký výběr různých odrůd a ročníku z vinařství Rajhradské Klášterní. Nabídku doplňuje bohatý výběr alkoholických nápojů včetně kvalitních rumů z různých koutů světa, míchané koktejly i skvělá káva. Navštívit můžete pobočku restaurace Rajhrad a tým Pleasure Pub se na vás těší i v druhém podniku, kterým je restaurace Pohořelice.

Vychutnejte si zdejší speciality

Kromě mnoha specialit zdejší kuchyně, na které se vám hned začnou sbíhat sliny, si můžete vybrat ze široké nabídky různorodých variant pizzy nebo oblíbené burgery. Zdejší pizza opravdu stojí za to. Prozkoumejte zdejší prostory, ochutnejte skvělé jídlo a pití a užijte si čas s rodinou či s přáteli. Využít můžete o rozvoz jídel. V nabídce je obědové menu od pondělí do pátku, jídelní a pizza lístek, točené pivo s sebou, lahvové víno a další nápoje. Pořádají se tu různé firemní akce a oslavy.

Co je mindful eating

Mindful eating neboli vědomé jedení je technika, která vám pomůže získat kontrolu nad stravovacími návyky. Technika je založená na buddhistickém konceptu tzv. mindfulness neboli všímavosti. Mindful eating tedy vlastně znamená rozšíření pozornosti a její plné využití během jedení. Pozornost je ukotvena v přítomném okamžiku, tedy pouze tady a teď a také se věnuje všem smyslům.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu