de de de


Novinky:

Soliter i Spider Soliter si můžete zahrát na svém PC zdarma

Patříte k milovníkům karetních her? Zároveň dáváte přednost hraní prostřednictvím počítače? Potom vaší pozornosti určitě neunikla hra zvaná Soliter. Jde ve své podstatě o klasiku, která doprovází počítačové stanice již hodně dlouhou dobu.

Už na starých operačních systémech jste měli možnost zahrát si hru Soliter. Dnes je to možné samozřejmě také, jen v trochu lepším grafickém provedení a s důrazem na celkovou hratelnost a zábavu.

Jestliže vás zajímají Soliter karty zdarma, přinášíme vám několik praktických informací, jež se vám mohou hodit. Například to, jaká jsou vůbec pravidla této karetní hry nebo i to, kde si ji můžete zahrát zcela zdarma a bezplatně.

Pravidla karetní hry Soliter

Vzhledem k tomu, že Soliter karty zdarma budete hrát prostřednictvím počítače, odpadá vám řada starostí v podobě shánění dvou balíčků žolíkových karet, jejich míchání a následného rozložení. Důležité je zmínit, že hra Soliter je obdobou karetní hry Pasiáns. Hrát budete pouze vy sami.

Na počátku všeho je důležité samotné hrací pole. To tvoří deset sloupců, v nichž jsou rozendány jednotlivé karty. První čtyři sloupce mají deset karet a dalších šest sloupců má o jednu kartu méně, tedy pět karet.

A jaký je cíl této hry? Výsledkem je seřazení herních karet od nejvyšší po nejnižší, a to tak, že přesouváte vždy po jedné kartě mezi jednotlivými sloupci. Pokud je sloupec dokončen, jednoduše jej odložíte stranou. V případě Soliter karty zdarma na počítači to za vás každopádně udělá herní systém.

Ještě je třeba zmínit, že kromě výše uvedených deseti sloupečků máte k dispozici také balíček karet, z něhož lížete jednotlivé karty a skládáte je do sloupců.

Vyzkoušejte odnož zvanou Spider Soliter

Pokud jste někdy hledali karetní hru Soliter, tak jistě moc dobře víte, že existuje řada nejrůznějších variant. Typickým příkladem jsou Spider Soliter karty zdarma. Tato verze patří mezi velice populární a základní hru rozšiřuje v jedné zásadní věci.

V okamžiku, kdy máte sestavený sloupec, můžete na jeho místě začít skládat další, pokud máte například eso, na nějž opět navazují nižší karty. Toto rozšíření do jisté míry prodlužuje hrací dobu a přináší tak i více zábavy, o níž u hraní této hry v první řadě jde.

Spider Soliter karty zdarma se mimochodem těší celosvětové oblibě, jíž bezpochyby propadnete také.

Zahrajte si Soliter karty zdarma a bez omezení

Pokud si náhodou myslíte, že tato skvělá hra musí být zákonitě zpoplatněna, jste značně na omylu. Bavíme se samozřejmě o počítačové verzi. Dnes máte jedinečnou možnost získat Soliter karty zdarma, ale i Spider Soliter karty zdarma.

V novém operačním systému Windows 10 si je například stáhnete ze „Store“, kde jsou prezentovány hned v několika modifikacích. Mimo to existují tyto hry také v online podobě přímo na internetu. Popřípadě můžete vsadit na mobilní verzi této hry.

Vyzkoušejte si Spider Soliter karty zdarma a vězte, že na první pohled náročným pravidlům půjdete vstříc rychle a karty vám půdou brzy pěkně od ruky. Zkuste si zahrát Soliter karty zdarma a přijděte na to, jak trávit svůj volný čas v kombinaci se zábavou, kreativitou a odpočinkem.

Soliter i Spider Soliter si můžete zahrát na svém PC zdarma
2 (40%) 6 votes

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*