de de de


Novinky:

Černá orchidej na omlazení pleti

Kdo by netoužil po mladé a krásné pleti? Aby pleť vypadala opravdu mladistvě, musí být vypnutá, hladká a bez vrásek. S přibývajícím věkem ale pleť ztrácí svou schopnost regenerovat, každé její podráždění je dlouho viditelné. Pleť také ztrácí svou přirozenou pružnost, je povadlá a začínají se objevovat první vrásky. Dochází k dehydrataci a suché pleti. Naštěstí ale existují možnosti, jak podpořit lifting obličeje a dopřát pleti jen tu nejlepší možnou péči – díky které se opět budete cítit plni sebevědomí.

Látek, které přispívají k omlazení pleti, je hned několik. Jednou z nich je kolagen, který napíná pokožku a podporuje její elasticitu a regeneraci. Další je kyselina hyaluronová, která pomáhá vyhladit vrásky a navrací pleti zdravý a svěží vzhled. Tyto látky vyrábí naše tělo samo, ale s postupem času je tato jeho schopnost nižší a nižší. Pokud si chceme udržet krásnou pleť, musíme je dodávat tělu zvenčí.

Černá orchidej má antioxidační vlastnosti a extrakt z ní chrání naše buňky před poškozením. Obsahuje cukry, bílkoviny, aminokyseliny a další důležité látky, které zajišťují hydrataci pokožky. Tok tekutin je pomocí těchto látek zcela plynulý, čímž se předchází suché a dehydratované pleti. Allantoin je organická sloučenina napomáhající regeneraci a zklidnění podrážděné pokožky. Chrání naši pleť dokonce i před UV zářením.

Na omlazení pleti je bezesporu nejlepší kyselina hyaluronová. V kombinaci s dalšími výše zmíněnými látkami se z ní ale stává jedinečný, téměř zázračný přípravek. Směs kyseliny hyaluronové, extraktů z černé orchideje a allantoinu regeneruje a oživuje pokožku, navrací pleti pružnost a objem, vyhlazuje i hlubší vrásky nebo jemné linky. Odstraňuje také tzv. stařecké skvrny, zajišťuje pleti dostatečnou hydrataci a pomáhá jí regenerovat. Pleť vypadá zdravě, krásně – a především opravdu mladě!

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*