de de de


Novinky:

Chraňte své oči před sluncem

Milujeme léto, slunce, koupání!

Svou kůži chráníme opalovacími přípravky, hlavu stylovým kloboukem nebo šátkem. A co vaše oči? O rizicích rakoviny kůže slyšíme často. Víte, že pokud si nebudete chránit vaše oči, vystavujete se riziku dřívějšího vzniku šedého zákalu a poškození sítnice? Kolik tub opalovacího krému spotřebujete za jednu sezónu?

Do kvalitních slunečních brýlí se vyplatí investovat. Koupí levných brýlí riskujete poškození zraku kvůli nekvalitně zhotoveným tmavým čočkám, přes které se díváte. Také ostatní materiály použité u levných slunečních brýlí nemají schválení zdravotnické pomůcky, jsou to vlastně jen módní doplňky. A od těch nikdo nečeká spolehlivost, trvanlivost a kvalitní funkce.

sluneční brýle na plážiZáruku stoprocentní ochrany proti škodlivému UV záření poskytnou brýle zakoupené u odporníků na korekci zraku. V optice dostanete erudované poradenství v možnostech ochrany zraku přímo pro vás. Co se v dnešní době nabízí za možnosti ochrany vašich očí?

Sluneční brýle

Ať potřebujete brýle s dioptriemi nebo bez, vás optik najde řešení. V dnešní době můžete vybírat ze široké škály slunečních obrub od moderních přes sportovní až po speciální. Do mnoha typů obrub lze vsadit tmavá skla s vaší dioptrií.

Brýle, co chrání zrak nepřetržitě

Přední výrobci brýlových čoček si uvědomují vliv škodlivého UV záření, kterému je náš zrak vystaven. Proto můžete vašim očím zajistit ochranu po celý rok. Na čiré brýlové čočky se nanese speciální filtr blokující škodlivé paprsky. Ať je tedy pod mrakem, i tak své oči ochráníte. Zároveň si zajistíte vždy ostrý a netlumený pohled.

Brýle, co se přizpůsobí různým světelným podmínkám

Již mnoho let se vyvíjí celá řada brýlových skel reagujících na světelné podmínky. Taková skla jsou v místnosti čirá a na slunci se zabarví. Pokud se bez vaší dioptrické korekce neobejdete, tato varianta se zdá být nejuniverzálnější. Zeptejte se svého optika na varianty nabízených produktů a řešení vhodná pro vaše oči.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor:foto76) 

Ohodnoťte článek

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*