de de de


Novinky:
Home » Zdraví » Co zabírá na vrásky pod očima? Nepřidávejte si roky navíc

Co zabírá na vrásky pod očima? Nepřidávejte si roky navíc

Vrásky pod očima – problém, který sužuje nejednu ženu. Jsou stejně nepříjemným kosmetickým problémem, jakým se jeví kruhy pod očima, které náš obličej okupují hlavně po probděné noci. Pokud s touto nedokonalostí dlouhodobě bojujete, máme pro vás několik tipů, jak s ní zatočit. Tradiční složkou, která je králem v tomto oboru, tak je kolagen. Tato ve vodě nerozpustná bílkovina se bohužel po třicátém roce života začíná z těla vytrácet a vaším úkolem je ji opětovaně doplnit do těla. Odměnou bude pružná a krásně elastická pokožka bez hlubokých linií prozrazujících váš věk. Vhodný je mix několika složek, které obsahují anti age produkty.

Odličujte se šetrně

Abyste zamezili vzniku vrásek pod očima, je důležité kromě užívání kolagenu zaměřit se na péči o obličej. Mnohé ženy v tomto velice chybují. Například si své oči až příliš drhnou. Jenže nešetrné odličování opravdu není ku prospěchu a je to často důvod, proč naše oči vypadají jako oči staré. babičky.

Za vráskami pod očima a také kolem nich má největší podíl odličování se s pomocí mýdla nebo sprchového gelu. Je důležité, abyste si našli vhodný odličovač, jehož součástí nebude alkohol. Ten má tendenci vysušovat pokožku ještě více.

Co zabira na vrasky pod ocima Nepridavejte si roky navic

Spěte kvalitně a ve správné poloze

Co má také jistý podíl na výskytu vrásek pod očima je nekvalitní, špatné spaní. Na vině je především poloha, ve které spíte. Pakliže spíte na břiše, na hluboké linie na vašem obličeji si doslova zakládáte. Probouzíte se celí pomačkaní, ovšem zatímco pomačkání obličeje po pár minutách mizí, vrásky pod očima zůstávají.

Při spaní na břiše si kůži nepřirozeně mačkáte, čímž prohlubujete vrásky nejen na obličeji, ale také v dekoltu. Abyste se těmto černým scénářům vyvarovali, buď se polohy vzdejte, nebo si peřiny povlečte do jemného, klouzavého materiálu, kterým je například satén.

Dostatečně pijte

Zejména v pozdním věku umí dehydratace napáchat řadu škod. Proto se snažte dnes a denně dostatečně pít, tím zmírníte a zpomalíte projevy stárnutí, ke kterým patří nejen vrásky na obličeji, ale také přibývající vrásky na rukou.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*