de de de


Novinky:

Dopřejte si příjemnou masáž kdykoli

Ztuhlé svaly, unavené nohy, hlava plná starostí… co si s takovými potížemi počít? Vítanou úlevu přináší masáž. Jestliže vás netrápí větší potíže a bolesti, nemusíte hned k profesionálnímu masérovi. Pomoci od menších obtíží vám mohou i vaši nejbližší. Svěřte se do rukou svého partnera, který jistě brzy získá cvik v tom, jak vám po náročném dnu ulevit.

Domácí wellness: dokonalé uvolnění po náročném dni

Co takhle si napustit horkou vanu, nalít si skleničku vína a pustit si příjemnou relaxační hudbu? Uvolnit si smysly i tělo je po namáhavém pracovním týdnu vskutku zapotřebí. Hodinka strávená ve voňavé koupeli vám dá zapomenout na starosti a nejrůznější nepříjemnosti.

S čistou hlavou se můžete pustit do zkrášlující procedury. Důkladnou péči si zaslouží nejen obličej a vlasy, ale celé tělo. Nezůstaňte proto pouze u masky na obličej a vlasového zábalu. Masážním olejem můžete nahradit tělové mléko a trochu své tělo i smysly rozmazlit. Kvalitní oleje udržují pokožku pružnou a vláčnou, zároveň jí dodávají potřebné vitamíny a další živiny, které jsou důležitým předpokladem jejího svěžího vzhledu.

Smyslná masáž pro romantické chvíle

Romantický večer sestávající ze slavnostní večeře, zhlédnutí oblíbeného filmu nebo návštěvy kina či divadla si zaslouží stylové zakončení v podobě příjemné uvolňující a zároveň smyslné masáže. Nezáleží na tom, zda se bude jednat o masáž zad, nohou nebo jiné části těla. Vaší fantazii se meze nekladou, tak proč si společné chvíle ve dvou ještě více nezpříjemnit? Olej s neodolatelnou vůní navodí správnou atmosféru a vy si s partnerem užijete společně strávené chvíle. Přírodní masážní olej čokoládový vyvolá dojem luxusu a povzbudí vaše smysly. A jinak tomu nebude ani v případě přírodního masážního oleje s jahodovou vůní.

Přírodní masážní oleje ohromí vaše smysly

Masážní oleje by měly být vyrobeny z přírodních složek, které nebudou dráždit pokožku ani čich. Zapovězeny jsou tak minerální oleje a nejrůznější chemické složky. Zásadní jsou naopak kvalitní esenciální oleje, které jsou zázrakem nejen pro pokožku. A nádherné vůně jsou pro dokonalé uvolnění neméně důležité.

Přírodní masážní oleje je možné používat i k pravidelné péči o pokožku, nikoli pouze při masážích. Jedinečné esenciální oleje jsou totiž pro pokožku opravdovým požehnáním a vítaným luxusem, který si aspoň jednou týdně opravdu zaslouží.

Masážní oleje Hristina najdou uplatnění i po náročném dni, kdy stačí pár kapek a zkušených pohybů a unavený krk a ztuhlá ramena budou rázem v dobré kondici.

Dopřáváte si s partnerem pravidelně příjemnou, smyslnou a uvolňující masáž? Nebo důvěřujete pouze profesionálním masérům, kteří používají přírodní masážní oleje?

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*