de de de


Novinky:

Invalidní skútry nové generace

Nemožnost pohybu bez pomoci druhého nebo problémy s dolními končetinami. To je jistě nezáviděníhodná situace, která může bohužel potkat kohokoliv. A to nejenom v pozdějším věku, ale i v mládí. Nastane-li takový okamžik, každý určitě pomyslí na invalidní vozík. To však nemusí být podmínkou. Především postarší lidé, kteří o holích ujdou jen velice malou vzdálenost, mají na výběr. Jednou z variant jsou invalidní skútry, s nimiž vás v pohybu nebude téměř nic omezovat.

Vyberte si ten správný invalidní skútr

V dnešní době máte spoustu možností. Jsou to tříkolové i čtyřkolové skútry pro hendikepované osoby, jež se pyšní dostatečnou nosností a odpovídajícím výkonem. Stabilní a bezpečná zařízení, která si dokáží poradit nejenom se silnicemi a chodníky, ale také s nerovnostmi a ztíženým terénem. Invalidní skútr je vybaven řadou praktických doplňků:

  • invalidni skutraž dvě vysokokapacitní baterie pro delší provoz,
  • světla a blinkry splňující provoz na komunikacích,
  • pohodlné sezení a úložný prostor,
  • možnost otáčet se o devadesát stupňů a mnohé další.

Invalidní elektrické skútry nabývají bezpočtu podob, tvarů a technických parametrů, z nichž si dokáže vybrat opravdu každý. A pokud náhodou nemáte na nové zařízení, využijte to repasované a plně funkční.

Invalidní skútry a vozíky od profesionálů

Jestliže vás zajímá kvalitní a spolehlivý vozík pro invalidy či výše popisovaný skútr, nakupujte pouze u specialistů, jež tomuto oboru dostatečně rozumí. Vsaďte na krátkou dodací lhůtu v řádu dvou dnů a záruku, včetně pozáručního technického servisu. Pokud vám osud přinesl nemilé zdravotní problémy s pohybovým aparátem, postavte se mu. Pořiďte si invalidní vozík nebo invalidní skútr a rozšiřte své možnosti pohybu. Zajímavou produktovou nabídkou se pyšní například společnost Krosmedical, u níž si vybere opravdu každý.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*