de de de


Novinky:

Jezte zdravě

Jedním z předpokladů zdravého životního stylu je strava, která dodává našemu tělu vše, co ke svému fungování potřebuje. A to v prvotřídní kvalitě.

Žít zdravě neznamená jíst fádně

I přesto, že se snažíte žít zdravě, neznamená to, že musíte přestat mlsat a vzdát se tak jedné z příjemných stránek života. Pamlsky, které jsou jen „nadupané“ cukrem a různými sladidly, můžete jednoduše nahradit sušenými plody, semínky, oříšky nebo ořechovými krémy. Až ochutnáte, tak zjistíte, že se nejedná o žádnou slabou náhražku.

  • Lidé, kteří vstoupí do obchodu se zdravou výživou jsou většinou překvapeni, že do tohoto sortimentu mohou patřit i sladké tyčinky.

Zdravá výživa přináší i spoustu nových možností pro vegany nebo vyznavače RAW produktů. Můžete například ochutnat nápoj japonských samurajů – čaj matcha.

  • Jak je možné, že jsou sladké produkty zdravé výživy sladké i bez cukru?
    • Je to jednoduché – jsou doslazené stévií.

Zdravá výživa nabízí pestrý výběr nejkvalitnějších produktů i pro bezlepkovou dietu. Najdete tu dostatek potravin bez laktózy nebo také BIO produkty.

Čekankový sirup

Cekankovy sirup Original gSladidlem nové generace se právem nazývá Čekankový sirup. Tento jedinečný produkt je vyroben patentovanou metodou z kořene čekanky. Kromě možnosti využití lidmi s intolerancí na cukr, lepek nebo laktózu, je velice vhodný pro děti, vegany a pacienty trpícími nadváhou. Dalším přínosem je vysoký obsah vlákniny.

  • Originální český výrobek Čekankový sirup obsahuje až o 95 % méně cukru a o 45 % méně kalorií nežli jiná přírodní sladidla.

Probiotika

Nejen pro pacienty, kteří trpí zažívacími potížemi, jsou určena probiotika a doplňky stravy. Probiotika jsou živé mikroorganismy, které obnovují střevní mikroflóru, podporují imunitu a tím upevňují naše zdraví. Probiotika, která obsahují více než 10x více aktivních látek nežli běžně prodávané produkty tohoto typu, jsou vyráběna v Belgii.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*