de de de


Novinky:

Trápí vás hyperpigmentace?

Hyperpigmentace je pojmem, s nímž se dnes setkává stále více žen i mužů. Jde o nerovnoměrnou pigmentaci na pokožce. Ta má formu jasně viditelných ztmavlých skvrn, které mohou být pro značné množství populace obtěžující a nevzhledné.

Jinak označované sluneční skvrny nebo stařecké skvrny však nemusí být něčím, s čím se dobrovolně smíříte. Těchto pigmentových skvrn se lze poměrně účinně zbavit. Musíte pouze vědět, jak na to. A právě s těmito informacemi vás trochu blíže seznámíme v tomto článku.

Proč vznikají pigmentové skvrny?

Aby byly námi přinášené informace opravdu celistvé, je zapotřebí nejprve zmínit, proč vlastně pigmentové skvrny vznikají. U starších lidí to může být způsobeno věkem. V ostatních případech, a to včetně mladých lidí může být příčinou například hormonální onemocnění, nedostatečná funkce jater, zánět, popálení kůže, zjizvená kůže nebo nedostatek vitamínů. Ke vzniku pigmentových skvrn může přispívat také slunce. S tím vším lze ale bojovat.

Odstranění pigmentových skvrn za pomoci laseru

Jestliže vás trápí pigmentové skvrny na těle, a především v obličeji, nezoufejte. Nápomocna vám může být klinika BEAUTYSHAPE Clinic s.r.o., která se dlouhodobě zabývá estetickou medicínou, kam mimochodem spadá i profesionální odstranění pigmentových skvrn za pomoci laseru IPL. Tato metoda je díky novodobým přístrojům velice účinná a efektivní.

Spolehnout se můžete na maximální šetrnost k pokožce. O úspěšnosti této léčby se lze přesvědčit už po deseti dnech od realizace takového zákroku. Ten je mimochodem bezbolestný, bezpečný a nečeká vás ani žádná rekonvalescence. Laser IPL je ideálním řešením toho, jak se zbavit pigmentových skvrn, o čemž si více přečtete na internetovém portálu beautyshape.cz.

pigmentove skvrny

Chemický peeling jako účinná cesta k dokonalosti

Na nevzhledné pigmentové skvrny a jiné problémy s pokožkou ostatně nemusíte vyzrát pouze za pomoci výše zmíněného laseru IPL. Hodně oblíbený je i chemický peeling, který působí hlavně na vrchní a střední vrstvu kůže. Také tento proces je neinvazivní, a kromě odstranění pigmentových skvrn přispívá i k odstranění akné, ke zjemnění pokožky a odstranění nerovného povrchu kůže. Přínosných vlastností je v tomto případě více než dost.

  • Stažení pórů
  • Vypnutí pleti
  • Zesvětlení pigmentace a mnohé další

Chemický peeling nachází své primární využití nejenom na obličeji, ale také v ostatních částech těla. Typickým příkladem je krk, ruce a ženský dekolt. Toto celkové ozdravení kůže potěší určitě jakoukoliv dámu, protože výsledky jsou viditelné v podstatě okamžitě.

Navštivte estetickou kliniku Praha

Jestliže nejste spokojeni se svým tělem a trápí vás viditelné nedostatky, nebojte se informovat na neinvazivní a efektivní nápravu. V tomto ohledu vám vyhoví právě výše uvedená estetická klinika BEAUTYSHAPE Clinic s.r.o., v jejímž případě si na své přijdou nejenom ženy, ale také muži.

A je v podstatě jedno, co budete vyžadovat. Tým zkušených profesionálů si poradí jak s vyhlazením vrásek a s omlazením pleti, tak se zvětšováním rtů, odbornou péčí o vlasy, tělo i s operací očních víček a s odstraněním pigmentových skvrn. Právě díky těmto službám se pro vás pojem hyperpigmentace stane něčím neznámým, co už jednoduše nemusíte řešit.

Estetická klinika Praha v podání BEAUTYSHAPE Clinic s.r.o. je tím, kdo vám navrátí ztracené sebevědomí, naučí vás milovat své tělo a zbaví vás problémů s pokožkou. Odevzdejte se do rukou specialistů, za nimiž jsou mnohaleté zkušenosti v oboru a stovky spokojených zákazníků, kteří se mimochodem s nadšením vrací. Estetická klinika Praha je místem, kde se domůžete velice osobního přístupu a přijatelných cen.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*