de de de


Novinky:
Home » Zdraví » Nepodceňujte péči o své vlasy

Nepodceňujte péči o své vlasy

Vlasy bezpochyby patří k viditelným přednostem mnohých žen. Dají se upravovat nejenom z pohledu délky a střihu, ale také barevného podání. Zkrátka nedílná součást ženského těla, která dotváří výsledný outfit. Pokud pravidelně měníte účesy, vlasy často myjete a sušíte, je samozřejmě zapotřebí dodat jim odpovídající péči. V tomto směru vám mohou být nápomocny výrobky značky Fanola. Ty jsou zaměřeny na nejrůznější typy vlasů.

Pravidelná péče by neměla být v žádném případě podceňována. Starost o vlasy se pozitivním způsobem promítá do jejich kvality, životnosti a pochopitelně i výsledného vzhledu.

Jaké výrobky používat na vlasy?

V první řadě se zaměřte na šampony na vlasy. Ty většina žen používá asi nejčastěji. Už v jejich případě by mělo dojít k volbě produktu se složením z aktivních látek, které nejenom důkladně čistí vlasovou strukturu, ale zároveň ji dokonale posilují.

Nejsou to pochopitelně jenom šampony. Poté můžete využít i vhodné masky se spoustou mléčných proteinů. Po takové masce půjdou vlasy velice snadno rozčesat a budou dostatečně vyživené. Zakoupit pochopitelně můžete i výrobky vhodné proti padání vlasů, na mastné vlasy, na větší objem nebo v okamžiku, kdy bojujete s výraznějším výskytem lupů.

Vynikající je určitě maska Fanola Oro Therapy, která dodává vlasům život, změkčuje je, přináší hodně lesku a zároveň je chrání před UV zářením. Zkrátka maximální péče se vším všudy.

oro therapy

Kondicionéry s vyživujícím účinkem

Ve výčtu přínosných produktů pro ženské vlasy by šlo samozřejmě pokračovat. Zmínit se můžeme například o výrobcích Fanola No Yellow. Tato řada předkládá nejenom šampony a masky, ale také pěnové kondicionéry a ochranné spreje. Na své si přijdou ženy s barvenými vlasy nebo s těmi šedivými. Zkrátka kdokoliv. Nepodceňujte v péči o vlasy kvalitu přípravků a uvidíte, že se vám to hodně rychle vrátí.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*