de de de


Novinky:

Zdravá výživa každý den

Veškerá strava, kterou člověk konzumuje, má vliv na jeho celkový stav. Nejedná se jen o váhu či kondici, ale také o psychickou stránku a předně zdravotní stav.

Správně nastavený zdravý jídelníček

V dnešní době se stále více dbá na zdravé produkty a v podstatě je to velmi dobře. Tím že se správně a především zdravě stravujeme, tak tím sloužíme svému zdraví. Kvalitně a plnohodnotně sestaveným jídelníčkem se dá ovlivnit nejen vzhled postavy, aniž by musel jedinec držet nějaké diety, ale také se to projeví na pokožce, schopnosti soustředit se nebo i efektivním výkonu při práci. Zdravá výživa je tak zcela zásadní pro někoho, kdo chce skutečně dobře, a především zdravě prospívat. Nejde o to, že bychom již v životě neměli mlsat, ale především je třeba si uvědomit, že i mlsání jde zdravým způsobem.

Cukr vyměníme za zdravější sladidlo

O bílém cukru se všeobecně mluví jako o bílé pasti, která škodí, jak se dá. Kdo nechce do ní upadnout, tak přirozeně hledá jinou vhodnou alternativu a tou může být různé sladidlo, sirupy nebo i bylinky, ke kterým se řadí stévie. A co když by sirup dokázal nejen dobře sladit, ale i z části nahradit pokrmový tuk? Přesně takové skvělé vlastnosti má sladidlo z čekanky. Vyrábí se dokonce i v různém provedení a s rozličnými příchutěmi.

cekankovy sirup

Kde lze čekankový sirup použít?

  • V teplé i studené kuchyni, záleží na tom, co zrovna potřebujeme osladit. Sladivost má v podstatě velmi podobnou jako cukr nebo med, to je jen pro představu, kolik by se mělo sladidla použít.
  • Rozumí si i s těstem, což u některých sladidel je problém.
  • Jako přeliv přes moučníky, zmrzliny či palačinky.
  • Zkrátka všude kde potřebujeme alespoň trochu pocítit sladkost pokrmu.

Krém, který očaruje

O tom, že ořechy jsou zdravé, není třeba nijak dlouze diskutovat. Ovšem ve spojení s čekankovým extraktem, to je zkrátka bomba. V podstatě tento ořechový krém je výbornou alternativou zdravého mlsání a tak dokáže skvěle zahnat naše chutě. Ale přirozeně dá se použít do všech krémů, jogurtů, kaší či jiných produktů. Výrobek je bez lepku, laktózy, bez dalšího přídavku cukru či jiných nezdravých látek. Vzhledem ke složení se jedná o ideální zdravou pochoutku s vysokým obsahem vlákniny, v podstatě pro všechny strávníky.

 

 

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*