de de de


Novinky:

Připravte se na sezonu a pořiďte si gril nad ohniště

Letošní zima se moc nepředvedla. O tom není žádných pochyb. A vzhledem k jejímu se blížícímu konci je čas začít přemýšlet o věcech, které nás budou čekat na jaře, hlavně v létě a zároveň i na podzim. Máme na mysli grilování. Věděli jste ale, že k takovému procesu nepotřebujete pouze klasický gril? Ne? Tak se začtěte do tohoto článku.

Gril 3v1 nad ohniště

Současné době celkem úspěšně vévodí grily nad ohniště, a to hned z několika důvodů. Ohniště má doma na zahradě nebo u domu každý a rozložení takového grilu je opravdu otázkou krátké chvíle. Navíc je možnost vybírat z různých variant provedení. Jestliže chcete v tomto směru vsadit na univerzální gril nad ohniště, bude to verze 3v1.

Jen si to představte sami. Čtyři výškově stavitelné nohy a pevný rám, do kterého můžete zasadit lávový kámen s odkapovou drážkou. Co když chcete ale připravovat pokrm přímo nad ohněm? Pak vyndejte kámen a vložte tam praktickou mřížku. A pokud dostanete chuť na vynikající špízy, třetím funkčním prvkem budou právě ty. Vše do sebe skvěle zapadá, je pevné, bytelné a může být obohaceno třeba o takové doplňky, jakými jsou kryty proti větru.

vyr Grilmen v gril s lavovym kamenem x

Na novodobé grilování na zahradě se s grilem nad ohniště můžete připravit do nejmenšího detailu. Během tohoto procesu vám nebude nic chybět a vy budete moci díky větší ploše pro grilování připravovat pochutiny pro celou rodinu a více přátel najednou.

Gril nad ohniště číslo jedna

Vsaďte v tomto směru na prověřenou kvalitu a nebojte se něčeho nového. Klasický gril nechte v nadcházející sezóně v dílně a kupte si gril nad ohniště, s nímž si užijete daleko více zábavy a gastronomických chvilek. Precizní provedení takového grilu za skvělou cenu vám přináší například internetový obchod grilmen.cz, kde si na základě svých požadavků přijde na své opravdu kdokoliv. Je nejvyšší čas zahájit přípravu na grilovací sezónu.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*