de de de


Novinky:

Jak si půjčit automobil na Letišti Václava Havla?

Pracuji dva roky v zahraničí, před měsícem jsem opět přiletěl za rodinou do České republiky. Protože však nemám žádný automobil a plánoval jsem navštívit i přátele, ještě před odletem jsem si zjišťoval informace o tom, jak vůbec fungují autopůjčovny v Praze. Potěšilo mě, že některé mají přímo pobočku na Letišti Václava Havla.

Svými recenzemi mě nadchla autopůjčovna na Letišti Václava Havla zvaná EasyRent.cz, u které si spousta lidí pochvalovala okamžité odbavení, kancelář ihned naproti Terminálu 1, tedy kousek od východu, a nepřetržitý provoz. Já jsem sice přiletěl odpoledne, ovšem pro cestovatele, kteří mají přílet do hlavního města v noci, je to skvělá zpráva. Funguje i jako půjčovna dodávek, nikoliv jen osobních aut.

Žádná zbytečná administrativa

Předtím, než jsem odletěl z Velké Británie, jsem se s autopůjčovnou spojil, abych ji informoval o tom, že potřebuji na letišti půjčit vozidlo a ponechat si ho po dobu jednoho týdne. Společnost s tím neměla žádný problém, jen jsem měl prostě přijít na pobočku. Po příletu jsem tedy mířil přímo do EasyRent.cz, kde na mě čekal pracovník s již připravenými dokumenty, takže jsem na nic nemusel čekat. Vyhnul jsem se zbytečné administrativě, která nebaví snad nikoho. Prostě vezmete kufr, odbavíte se a odjíždíte. Já jsem si třeba půjčil vysněný Mini Cooper.

Osobní přístup je samozřejmostí. Pracovník totiž věděl, kdy přesně dorazím, takže měl připravený i automobil. Ještě abych nebloudil, nasdílel mi polohu přes Google Maps.

pronájem luxusní Audi A avant s automatickou převodovkou

Vozidla všech kategorií

Půjčovna je vskutku všestranná. Umožňuje půjčení SUV a dalších osobních automobilů, ale myslí i na skupiny a nabízí minibusy, případně osmimístné dodávky a sedmimístné dodávky. Splnit si můžete i svůj sen a odjet v kabrioletu.

Mezi klienty zmíněné autopůjčovny patří jak cestující skrze cestovní kanceláře, tak dokonce i generální tajemník NATO, firma Amati či business cestující z koncernu Volkswagen.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*