de de de


Novinky:

Kvalitní digitální tachografy

Zařízení v podobě tachografu asi nemá cenu komukoliv zdlouhavě představovat. Jde o záznamový produkt, který sbírá data o rychlosti vozidla. Tento výrobek je využíván v silniční dopravě, a to především v té nákladní, včetně autobusů.

Pokud jste jako řidiči byli doposud zvyklí na klasické analogové tachografy, máte šanci postoupit o úroveň výše. Jednoduše je vyměňte za novodobou techniku, kterou představují digitální tachografy.

Inteligentní tachograf

Přesně tímto významným pojmem lze charakterizovat novodobé tachografy. Na první pohled představují něco jako nenápadné autorádio nebo vysílačku. Přitom ale slouží ke sběru povinných údajů o jízdě. Data ukládaná v digitální podobě jsou pak prezentovaná mnohými způsoby. Buď můžete vytisknout zadanou statistiku přímo ze zařízení nebo předáte data k dalšímu počítačovému zpracování.

Digitální tachograf taková data ukládá na paměťovou kartu. Dostupné jsou nejrůznější modely inteligentních tachografů, které vám přijdou vhod. Při výběru toho správného dodavatele byste se měli zaměřit nejenom na kvalitu nabízeného sortimentu, ale také na spoustu přidružených věcí.

Digitální tachograf od profesionálů

Volte společnost mající na trhu dlouhodobé zkušenosti s tímto oborem. Dejte přednost firmě, která sází na novodobé technologie a obvykle je první, kdo s nimi přijde na trh. Spoléhejte se na bohaté skladové zásoby, rychlé dodání a v neposlední řadě také na rychlé vyřizování reklamací, profesionální montáže, demontáže, výměny vadných dílů a podobné činnosti.

Pouze u takového dodavatele si zakupte inteligentní tachograf splňující všechnu potřebnou legislativu a přinášející kýžený výsledek. Taková společnost vám mimo jiné může zajistit i odborné školení vašich řidičů. Jednou z těchto firem je například Mechanika Teplice, družstvo – závod TACHOGRAFY Děčín.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*