de de de


Novinky:
Home » Auto » Moderní lakovací zařízení pro autolakovny
Moderní lakovací zařízení pro autolakovny

Moderní lakovací zařízení pro autolakovny

Unikátní lakovací zařízení pro autolakovny vyniká nejen plně automatickým provozem, ale také efektivním výsledkem s minimálními ztrátami materiálu.

Moderní vybavení pro autolakovny

Moderní autolakovny musí pro efektivní provoz a dokonalý výsledek splňovat několik základních kritérií. Základem je lakovací kabina, která je vybavena moderní technologií. Do České republiky pomalu proniká unikátní technologie, která umožňuje plně automatické míchání autolaků.

  • Pořízením tohoto automatického míchacího zařízení může majitel autolakovny ušetřit i jednoho pracovníka.
  • Je to tedy dobrá investice s budoucí návratností.

Lakýrník při své práci nemusí soustředit svou pozornost ani věnovat zbytečně čas míchání a může vykonávat jinou práci. Systém DAISY WHEEL mezitím namíchá žádaný odstín určený k lakování vozidla.

  • Tento moderní systém je také ve výsledku mnohem přesnější nežli člověk.
  • Autolaky jsou namíchány na první pokus s odchylkou max. +/- 0,05g.

Investice do nových technologií vybavení autolakoven se rozhodně vyplatí. Tento systém totiž dokáže namíchat i minimální množství barvy podle určené receptury se 100 % přesností. Majiteli tedy šetří náklady díky tomu, že nedochází ke zbytečným ztrátám materiálu.

Lakovací systém výhodný pro majitele i pracovníky

Další výhodu provozovatelé a majitelé autolakoven shledávají také v konstrukčním řešení míchacího zařízení DAISY WHEEL. Speciální zásobníky nedovolí vysychání barev a umožňují skladování pigmentů bez přístupu vzduchu. Tím pádem je zachována původní barva a ztráty jsou skutečně minimální.

  • Zmíněný systém je také mnohem přívětivější pro samotné pracovníky autolakoven.
  • Vzhledem k tomu, že pracovník není v přímém a stálém kontaktu s barvami, je pro něho pracovní prostředí mnohem komfortnější a bezpečnější.

Lakovací linky jsou také stále čisté a reprezentativní. Kromě lakovacího zařízení je také nutné vybavit autolakovny kvalitním doplňkovým sortimentem. Tím jsou brusné papíry pro suché i mokré broušení, lakovací pistole, filtrační jednotky, tmele, těsnící hmoty, spreje a další vybavení lakoven pro efektivní a spolehlivý provoz.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*