de de de


Novinky:

Češi mají zájem o půjčování lodí v Chorvatsku

Dovolená v Chorvatsku může nabývat nejrůznějších podob. Je však pravdou, že stále větší množství lidí pomalu zapomíná na klasické povalování se na pláži a hledají lepší prožitky. Takové, které budou spojeny s mořem, a přesto budou jiné, záživnější a nezapomenutelné.

Alternativou klasické dovolené se vám stane dovolená na lodi. Jen si to představte sami, pronajmete si loď s přáteli a kapitánem a můžete vyrazit na dobrodružnou plavbu podél pobřeží Chorvatska nebo zavítáte na vyhlášené místní ostrovy.

Jachting v Chorvatsku

Jestliže si myslíte, že jachting je něčím předraženým a cenově nedostupným, jste značně na omylu. Tak tomu rozhodně není. Vzhledem k tomu, že plachetnice bývají obvykle pro deset lidí, pronájem po rozpočítání na jednotlivé osoby nebude nákladný. Cena za celou loď na jeden týden může být mezi 1 500 až 3 000 eury.

Dnes už se nemusíte čehokoliv bát, a to jak nulových zkušeností s plachtěním, tak jazykové bariéry. Jednoduše si pronajmete loď, včetně zkušeného kapitána, kterému budete rozumět v rodné řeči. Ani takto adrenalinová dovolená vás neochudí o koupání, opalování a lahodné večeře v přístavech.

Plachetnice se stane vaším novým domovem při cestě do Chorvatska a ukáže vám tuto oblíbenou destinaci ze zcela jiné stránky a v daleko lepší podobě.

Vydejte se na moře s profesionály

Začněte s plánováním dovolené v místě, jakým je Chorvatsko. Plavte se kolem exotických ostrovů, užívejte si soukromou atmosféru na moři a v případě zájmu využijte takový výlet i k tomu, abyste si udělali třeba řidičské oprávnění pro řízení plachetnice. Když vás cesta zaujme, příští rok už se můžete stát svými vlastními pány.

V každém případě se obracejte na specialisty, jež vám zprostředkují cenově výhodný pronájmem lodi, který bude do nejmenšího detailu odpovídat vašim náročným požadavkům.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*