de de de


Novinky:

Nejkrásnější místa v Česku: Už jste je viděli?

Pokud máte chvilku volného času, co kdybyste navštívili nějaké krásné místo v Česku? Vždyť Česká republika je plná krásných míst, která stojí za zhlédnutí a navštívení. Samozřejmě není v našich silách navštívit všechna krásná místa v Česku, ale aspoň pár základních českých krás bychom vidět měli. Jaká místa se řadí k těm nejkrásnějším místům u nás?

Stověžatá Praha

Naším hlavním městem se pyšníme všude ve světě. Praha je skutečně jedno z nejkrásnějších míst, které můžeme navštívit. Město si oblíbili hlavně zahraniční filmaři, kteří k nám jezdí natáčet mnoho zajímavých filmů. Hlavní město Česka nabízí nejen mnoho pracovních možností, ale i mnoho památek, které by měl jednou v životě vidět každý z nás. Za návštěvu stojí i zdejší zoologická zahrada, jež se řadí k těm nejkrásnějším zahradám střední Evropy.

Státní hrad Veveří

Na území České republiky se nachází i velká řada hradů a zámků. K těm nejoblíbenějším se neřadí hrad Karlštejn, ale Státní hrad Veveří, který najdeme v Brně. Státní hrad Veveří je jedním z nejnavštěvovanějších hradů u nás. Pořádají se zde nejen kulturní a společenské akce, ale i sportovní či hudební festivaly.

Ještěd

K dalším fantastickým místům v Česku se řadí i Ještěd. Najdeme ho kousek u Liberce a nabízí nám dech beroucí výhled na krásné okolí. Na samém vrcholu najdeme známou televizní věž a pod ní restauraci a hotel.

Dolní Vítkovice

Ke krásám Ostravy se řadí i Dolní Vítkovice. Jedná se o krásné místo, které nám zabere i více jak tři hodiny. Jedná se o dominantu třetího největšího města Česka.

Lysá hora

Pokud se budete nacházet v Beskydech, nezapomeňte navštívit i obdivuhodnou Lysou horu. Je to nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd a denně ji navštěvují stovky nejen českých, ale i zahraničních turistů. Dá se na ni dostat po několika stezkách, nejoblíbenější je však Bezručův výplaz.

Zdroj obrázku: pixabay.com

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*