de de de


Novinky:

Pražské hotely jsou pověstné snad po celém světě

Ubytovat se zrovna v Praze, to je určitě dobrá volba. Strávit tu dva dny nebo týden, ať už jste na romantickém výletě s partnerem nebo na služební cestě. Vychutnat si krásy našeho hlavního města se vším všudy. A mít k dispozici zázemí, na které se prostě nezapomíná. Hotely v Praze mají velmi vysokou úroveň, která si v ničem nezadá se západními špičkami. Místní komfort si pochvalují i nároční zahraniční turisté, což jistě hovoří za vše.

Elegantní pokoje, ale i restaurace v přízemí

Luxusní prostředí se vším všudy. Hodnocení hostů nakonec mluví za vše, každý je zde spokojen, nikomu nic nechybělo. Hotely Praha jednoduše umí, rychlá Wi-Fi nebo kosmetický salon, ale také restaurace Bistro Belcredi, kde se podávají jen ty nejvybranější lahůdky. Bezbariérové pokoje, bankomat a směnárna, jinými slovy, plná vybavenost pro každého hosta.

Zvířecí mazlíčci jsou vřele vítáni

K dispozici je rovněž podzemní garáž, ale také ubytování kočičích nebo psích návštěvníků, stejně jako praktické buzení po telefonu. Zkrátka, komplexní služby, díky nimž se hosté budou rádi vracet – to by mělo být ostatně cílem číslo jedna v každém hotelu. Rezervace je velice snadná, za pár minut bude hotovo a můžete se těšit na svůj pobyt. Žádné komplikace ani zbytečné prostoje!

V Praze se nabízí řada různých možností

Cesta za prací nebo dobrodružstvím, odpočinkem či poznáním. K dispozici je hned 149 atraktivních pokojů, jednolůžkových i dvoulůžkových, nechybí například ani junior suite. K využití se pak nabízí třeba i konferenční prostory, pokud hodláte udělat dojem na zahraniční obchodní partnery, jistě nenajdete lepší místo pro společné setkání.

A to samozřejmě není vše, protože v Praze se nabízí spousta atraktivních památek, jako je třeba samotný Pražský hrad, ale také Karlův most a samozřejmě i další zajímavá místa.

Pražské hotely jsou pověstné snad po celém světě
5 (100%) 1 vote
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*