de de de


Novinky:
Home » Cestování » Romantický pobyt v penzionu poblíž Karlštejna ve vás rozproudí vášeň
Romantický pobyt v penzionu poblíž Karlštejna ve vás rozproudí vášeň

Romantický pobyt v penzionu poblíž Karlštejna ve vás rozproudí vášeň

Chcete si užít příjemné chvíle se svým partnerem? V takovém případě určitě není od věci vsadit na některý z romantických hotelů nebo penzionů v malebném prostředí. Mezi takové určitě patří také penzion u Karlštejna, který se nachází v romantickém prostředí Českého krasu, kterým protéká řeka Berounka. Penzion je ideální pro strávení příjemných chvil, ale také pro plánování výletů do okolí.

Romantika, kam se podíváte

Nezapomenutelné chvíle si můžete užít se svým partnerem, pokud zvolíte stylové ubytování v některém z romantických pokojů penzionu. Penzion Karlštejn nabízí dvoulůžkové pokoje pro zamilované páry, ale můžete využít také třílůžkové pokoje nebo rodinné pokoje, pokud se rozhodnete sem vypravit s dětmi. Ideální využití penzionu jsou každopádně:

  • Romantické pobyty
  • Rodinné pobyty

lookcool.cz penzion

Toto místo je také ideální pro pořádání svateb, protože tady zvládnete i velkou rodinnou sešlost. Celkové zasazení hotelu do krásné přírody jej činí častou volbou svatebčanů, kteří se zde rozhodnou učinit velký krok směrem ke společné cestě životem.

Příjemné okolí

Mnoho toho nabídne také okolí, které vybízí k celé řadě aktivit. Romantická krajina vás doslova láká pro objevování přírodních krás. Jsou to třeba vápencové lomy Velká a Malá Amerika, které jsou propojeny systémem unikátních podzemních štol. Pokud hodláte toto místo navštívit s dětmi, určitě se zastavte v Zooparku Karlštejn, který ukáže zajímavé druhy zvířat.

lookcool.cz penzion

Bez ohledu na to, zda se vypravíte na toto místo jako zamilovaný pár nebo jako rodina s dětmi, určitě se seznamte s místní tradicí proslulého karlštejnského vína. Víno zde píše svou historii už od roku 1348. V okolí je možno využít také vyhlídkových letů balonem, které vám poskytnou pohled na Český kras z ptačí perspektivy a jsou pro každého doslova dech beroucím a nezapomenutelným zážitkem.

5/5 - (1 vote)
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu