de de de


Novinky:
Home » Bydlení » Anhydritové podlahy vhodné pro různé typy nemovitostí
Anhydritové podlahy vhodné pro různé typy nemovitostí

Anhydritové podlahy vhodné pro různé typy nemovitostí

Plánujete výstavbu rodinného domu nebo kancelářských prostor? Máte v plánu rekonstrukci od A až do Z? Ať už jsou vaše plány jakéhokoliv rázu, jednou z nejdůležitějších částí stavby je bezpochyby podlaha. Plocha, na které bude položena ta správná podlahová krytina a po níž se budete celý život pohybovat. V dnešní době jsou jasnou volbou anhydritové podlahy. Ty osloví každého stavebníka a majitele nemovitosti hned několika výhodami.

Proč zvolit anhydritové podlahy?

Zapomeňte na klasické betonové podlahy a práci svépomocí. Proti tomu jsou anhydritové podlahy doslova levnou záležitostí. Dnes takové činnost dělají firmy prostřednictvím speciální techniky a vy můžete mít podlahy v celém domě hotové během jediného dne. Kromě ceny práce a rychlosti hovoří ve prospěch tohoto materiálu i řada dalších kladných vlastností.

  • Samonivelační vlastnosti
  • Šetrnost k životnímu prostředí
  • Čistota v rámci realizace celého procesu
  • Minimální smršťování
  • Vynikající tepelná vodivost

Ať už je vaším cílem stane dřevostavba nebo zděný dům, při vylévání anhydritových podlah rozhodně nebudete potřebovat jakoukoliv výztuž. Navíc samotného materiálu padne oproti klasickému betonu podstatně méně. A to vše s přihlédnutím k maximální pevnosti a odolnosti. Ta je mimochodem vyšší, než jakou prezentují cementové podlahy.

Nechte si vytvořit podlahu od A až do Z

Pokud máte zájem o kvalitní podlahy na celý život, dejte přednost anhydritu. V dnešní době jde o prověřenou sázku na jistotu. Ideální je pochopitelně svěřit realizace celé podlahy odborníkům majícím letité zkušenosti a prověřené know-how. Jedině tak se domůžete požadovaných vlastností anhydritových podlah, které jsou jednoduše skvělé v mnoha ohledech. Proto investujte do podlahy s širokou škálou použitelnosti, a navíc pod taktovkou profesionálů. S výsledkem budete nadmíru spokojeni.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*