de de de


Novinky:

Betonové ploty jsou praktické i zajímavé na pohled

Plánujete kolem svého obydlí postavit oplocení, ale stále váháte nad tím, jaký typ zvolit? Betonové ploty mají řadu nesporných výhod, které u jiných druhů nenajdete.

Dlouhá životnost s minimální údržbou

Jestliže hledáte oplocení, co vám bude sloužit dlouhá léta, je betonový plot tím pravým ořechovým přímo pro vás. Samozřejmě jelikož bývá složený z přírodních materiálů, je třeba počítat s tím, že budou pod vlivem měnícího se podnebí pracovat. To však nemá žádný vliv na jeho kvalitu, pouze se mohou objevit různé barevné odlišnosti či vápenaté výkvěty.

Společně s dlouhou životností je také v tomto případě spojená minimální údržba. Z toho vyplývá, že se hodí nejen pro oplocení domu, ale taktéž s ním můžete ohradit zvířata, aniž byste se museli obávat jeho následného poškození a nutnosti oprav. Betonové oplocení zajisté ocení též osoby žijící vedle rušné komunikace. Beton výborně funguje jako protihluková bariéra, takže může být snadným řešením vašeho problému.

betonovy plot

Žádná betonová pevnost

Lidé si často ploty z betonu představují jako nějakou nevzhlednou šedivou pevnost. To je každopádně velký omyl! Betonové oplocení se může stát velice zajímavým architektonickým prvkem, který doplní okolí stavby. Kromě toho jej lze pořídit za přijatelnou cenu, což je taktéž něco, co ocení mnoho lidí. Máte na výběr z různých podob a velikostí, a také lze do plotu lehce zasadit branku. Oproti klasickým drátěným plotům získáte navíc naprosté soukromí.

Pokud vás tento typ oplocení zaujal, přinášíme vám na závěr tip na společnost, jež se stavbou betonových plotů zabývá. Kulkabex s.r.o. nabízí svým klientům individuální přístup a služby vysoké kvality. O tom se můžete přesvědčit sami na jejích webových stránkách, kde jsou umístěné recenze spokojených zákazníků společně s fotodokumentací předchozích realizací.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*