de de de


Novinky:
Home » Bydlení » Chcete novou vířivku? Poradíme vám, jaké jsou možnosti
Chcete novou vířivku? Poradíme vám, jaké jsou možnosti

Chcete novou vířivku? Poradíme vám, jaké jsou možnosti

Vířivka nebo chcete-li vířivý bazén je velice praktickou a příjemnou součástí bydlení. Pokud si něco podobného chcete pořídit ke své nemovitosti, máte samozřejmě na výběr. Na trhu se totiž nabízí dva základní modely vířivek. Ještě, než vám představíme jejich vlastnosti, je dobré zamyslet se nad několika zásadními věcmi.

Například, kam vířivku umístíte, kolik lidí jí bude využívat, jakému systému filtrování vody dáte přednost nebo kolik peněžních prostředků do ní chcete investovat.

Nafukovací vířivky

Prvním typem vířivek jsou ty nafukovací. V jejich prospěch rozhodně hovoří nižší pořizovací cena a zároveň nižší hmotnost. Vypíchnout lze také snadné přemisťování a montáž, s níž si poradí naprosto každý. U této vířivky je ocenitelný také hodně tichý provoz. Nafukovací vířivky dokáží ohřát vodu až na 40 stupňů Celsia.

Na druhou stranu, od nafukovací vířivé vany neočekávejte žádnou zvýšenou odolnost nebo stabilitu. Musíte k ní přistupovat tak, že jde o nafukovací doplněk. O něco náročnější může být i samotné čištění.

Akrylátové vířivky

Tyto vířivé vany jsou pevné, stabilní, a hlavně trvale situované na daném místě. Mají podstatně delší životnost, vetší kapacitu a zároveň výkon spojený s ohřevem vody. Z pohledu víření se domůžete také větší množství trysek. Ve venkovních prostorách ji můžete využívat v podstatě po celý rok.

Když se rozhodnete pro nákup akrylátové vířivky, počítejte s vyšší pořizovací cenou. Oproti té nafukovací bude logicky hlučnější. Venkovní provoz je zároveň spojen s udržením teploty, aby nedošlo k jejímu poškození.

Výsledná volba je tedy hodně individuální záležitostí. Každá z vířivek má své klady a zápory. Vy si musíte pouze rozmyslet, jaké přednosti jsou pro vás zásadní. V každém případě počítejte s tím, že k vířivce si lze dokoupit i pestré příslušenství, takže ve výsledku si vytvoříte příjemné relaxační místo.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu