de de de


Novinky:

Jak vybrat ten správný nábytek do koupelny?

Koupelna, stejně jako jakákoliv jiná místnost, by měla být vybavena úložnými prostory. Možná se vám to ani nezná, ale v koupelně uschováváte velké množství drobností. Navíc chytré skříňky vyřeší vaše starosti, kam dát všechny ty věci, pro které zatím nemáte žádný úložný prostor. Neméně důležité je pak na koupelnových skříňkách to, že v prostoru vytvoří příjemnou atmosféru. Ale jak si z široké nabídky na trhu vybrat?

Design a barva musí ladit

Základem je, aby skříňky ladily se zbytkem domácnosti nebo alespoň s prostorem koupelny. Pokud máte obložení dlaždičkami s romantickým zdobením, zapadne sem spíše více členitá koupelnová skříňka. Pokud jste si pro interiér zvolili moderní a strohý styl, volte také jednodušší nábytek. Dobrým tipem je při nákupu v internetovém obchodě sledovat na obrázcích jen tvarové provedení – barvu, popřípadě i materiál, nabízí většina dobrých prodejců dle vašeho výběru.

3344 5c90bb675ad61

Správné využití prostoru

Pokud jste již hledali na internetu koupelnový nábytek, určitě vás překvapila rozsáhlost sortimentu. Každý by si nejraději pořídil všechny skříňky, protože není jediná, která by nevypadala dobře. Myslete však na to, že koupelna má omezený prostor a je třeba zvolit takové rozmístění, aby místnost nepůsobila příliš přeplněně, ale také ne nevybaveně. Potřebné úložné prostory, jaké by si člověk přál, se obvykle do koupelny jen těžko vměstnají. Od toho tu je chytré řešení, jakým je například koupelnová skříňka pod umyvadlo. Nemusíte díky ní mít umyvadlo samostatně postavené, a ušetříte tak mnoho místa. Další možností je do nábytku vložit již zabudovaná zrcadla, odkládací plochy nebo i koše na prádla. Tuto možnost nabízejí zejména vysoké koupelnové skříňky, které šetří prostor tím, že nezabírají příliš místa na šířce stěny a jsou koncipované do výšky. Pro více inspirace a pro nákup chytře řešených a kvalitních úložných prostorů určitě oceníte nabídku obchodu Dona Shop.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*