de de de


Novinky:
Home » Bydlení » Když okna a dveře, tak jedině hliník

Když okna a dveře, tak jedině hliník

Spousta majitelů nemovitostí si jistě klade zásadní otázku, jaká zvolit okna a dveře pro vstup do nemovitosti? Odpověď na ni ve výsledku nemusí být tak složitá, jak se na první pohled zdá. Jednou z možných variant jsou totiž hliníková okna a dveře. Ty jsou velkým konkurentem plastu i dřeva, a to z hlediska kvality, designu a funkčnosti.

Profesionální výroba hliníkových oken

Pokud se rozhodnete pro hliník, možností budete mít pochopitelně více než dost. Dokazují to například střešní světlíky, které jsou také tvořeny z hliníku. Výroba hliníkových oken vám přinese řadu možností z hlediska výsledného vzhledu, ale i prvotřídních tepelněizolačních vlastností. V tomto směru si přijde na své opravdu každý.

hlinikova okna

Ve stejném duchu pak můžete pořídit i hliníkové dveře. Ty se mimochodem hodí nejenom k rodinným nemovitostem, ale také k těm komerčním nebo průmyslovým. Ladit mohou s ostatními prvky exteriéru a z pohledu interiéru budou oku lahodící.

V oblasti průmyslových objektů přijdou vhod i systémy pro odvětrání budov neboli požární odvětrání nemovitostí. V tomto směru to dokazuje například ZOTK a ZOKT.

Dostaňte světlo do domu i ze střechy

Název tohoto podtitulku může být do jisté míry zavádějící, protože si možná myslíte, že použít můžete pouze střešní okna. To ale nepřipadá v úvahu úplně všude. Proto se v poslední době začínají čím dál častěji objevovat světlovody, které díky správnému systému dokáží přivést světlo v podstatě kamkoliv. Pokud je tento systém dobře nastaven, lze docílit účinnosti až 98 %.

Pakliže vás oslovila hliníková okna, hliníkové dveře a jiné z výše uvedených produktů, můžete je hledat u toho samého výrobce. Jednou z takových firem je například PRUNIWERK a.s. Tak neváhejte a dodejte své nemovitosti ten správný šmrnc a především funkční prvky s dlouhou životností a praktickým využitím.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*