de de de


Novinky:

Ketonová dieta v praxi

O ketonové dietě bylo napsáno již hodně článků. Jen málokdo si však dokáže představit, jak vlastně taková dieta vypadá a co obnáší. Keto dieta od Ketomix, to je to, čemu se budeme dnes věnovat podrobněji. Na úvod je třeba říci, že tento způsob hubnutí je vhodný pro toho, kdo se chce zbavit přebytečných kil šetrnějším způsobem. Je zdravý a plný elánu do nových a štíhlejších zítřků.

Ketonové dietě by se naopak měli vyhnout ti, kdo mají problémy s cukrovkou, trpí žaludečními obtížemi, problémy se srdcem nebo je sužuje autoimunitní onemocnění.

Keto dieta na libovolně dlouhou dobu

Samotná ketonová dieta je založena na principu omezení sacharidů a příjmu bílkovin. Zvolit si můžete odpovídající délku diety, v rámci které obdržíte všechny potřebné suroviny ke konzumaci v daném období. Někdo zvolí týdenní dietu na zkoušku, jiný se vydá dlouhodobější cestou, třeba v podání dvou, tří či dokonce čtyř týdnů.

Vše začíná procesem zvaným ketóza

Pokud vsadíte na dietu zvanou Ketomix, pak očekávejte balíček nejenom s řadou výživných surovin a potravin, ale také s přehlednými informacemi, z nichž vyčtete o dietě daleko více. Samotnou dietu lze rozdělit do třech fází. Během té první dochází k nastartování procesu zvaného ketóza. V průběhu této doby je třeba vysadit cukry, takže pro někoho nemusí jít úplně o příjemné období. Na druhou stranu, má to svůj smysl.

keto dieta

V druhé fázi již spojujete vhodné stravovací návyky s pohybem. Vše vyvrcholí třetí fází, kterou byste si měli víceméně zapamatovat. Kromě přidaných potravin začínáte s konzumací většího množství vyvážených jídel, což vede ke kladnému výsledku. A tím je úbytek tuků a udržení svalové hmoty. A právě to je jedním z významných cílů keto diety.

Ketomix je také o příjemné chuti

Jednotlivé složky diety Ketomix si jistě oblíbíte. V úhledných sáčcích najdete pochutiny, na něž si hodně rychle zvyknete. Je to například Ketomix koktejl tvořící vynikající nízkosacharidovou pochoutku. Lahodná je i Ketomix polévka nebo dokonce omeleta. Vždy je zapotřebí odměřovat to správné množství prášku, abyste dosáhli toho nejlepšího výsledku.

Je pravdou, že na počátku keto diety se můžete potýkat s pocitem hladu. Stačí však toto krátké období překonat a naučit tělo na zcela jiný režim, jehož výsledkem bude úbytek přebytečné tukové hmoty. Navíc můžete být klidní v tom, že postupem času budete dodávat tělu vše potřebné.

Keto dieta je také o pestrosti

Jestliže si myslíte, že za pojmem Ketomix se skrývá omezené množství pochutin a přísný jídelníček, značně se mýlíte. Když najedete na keto dietu, můžete ji postupem času obohatit o pestré receptury, které vychází právě z vhodných přísad a surovin. Sami se můžete přesvědčit o tom, že tento způsob hubnutí si velice brzy zamilujete a bude vám přínosem.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*