de de de


Novinky:

Kvalitní průmyslová ložiska

Potřebovali byste najít kvalitní ložiska, a to od obchodu, na který byste se mohli naprosto spolehnout? U nás jsou k dispozici nejen ložiska, ale i další komponenty.

Kvalitní ložiska

Ať už sháníte průmyslová ložiska nebo další komponenty, určitě se na nás můžete obrátit, protože ASW Valivá ložiska, s.r.o. má co nabídnout. Naší specializací jsou velkoobchodní prodeje ložisek, lineární vedení, a to pro průmyslové stroje a strojírenské využití. Naše společnost působí již více než 27 let, takže tato doba v oboru z nás udělala opravdu spolehlivé dodavatele pro průmyslové, strojírenské i energetické a další firmy. Sídlo byste našli v Hodoníně, ovšem naše služby lze využívat po celém území ČR.

Seženete u nás ložiska od světových výrobců jako například Rollway Bearing, Rollix, McGill či IKO. Kvalita je naprosto zaručena, a v sortimentu objevíte i japonská lineární vedení IKO, ložiska vhodná do vysokých teplot BECO a nechybí ani výkresová ložiska AWT. Pokud byste měli nějaké speciální přání, můžete se na nás kdykoli obrátit a po domluvě můžeme zajistit i jiné značky, případně poskytnout poradenství související s touto oblastí.

Velkoobchod s ložisky a příslušenstvím

Využijte velkoobchod s ložisky a buďte si jisti, že kromě garantované kvality se dočkáte také rychlého dodání, dáváme si totiž záležet na krátkých dodacích lhůtách. Jsme totiž první dovozce do České republiky, alespoň u vyznačených značek. Pokud máte rádi jistotu a pro svou práci potřebujete produkty od předních výrobců, jste u nás na správné adrese.

Ať už potřebujete valivá ložiska nebo jiný typ, vše najdete v přehledném sortimentu. Ovšem u valivých ložisek jsme schopni nabídnout nejširší řadu v ČR. Pokud se podíváte do příslušné kategorie, ihned objevíte například kuličková, válečková, soudečková, ale také kuželíková či jehlová ložiska. Dokážeme u nich díky kvalitnímu zpracování zaručit dlouhou dobu životnosti. Přímo skladem máme ty nejpoužívanější typy a rozměry, ovšem v nabídce se nachází také velkorozměrová ložiska, kuličkové či válečkové otoře ROLLIX a mnoho dalšího.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*