de de de


Novinky:
Home » Bydlení » Pohodlné a úsporné bydlení na klíč

Pohodlné a úsporné bydlení na klíč

Již hodně let uteklo od té doby, co dřevostavby byly spíše ojedinělou stavbou. Nyní je to zcela opačně. Staly se velmi vyhledávaným objektem pro všední bydlení.

Úsporné bydlení na klíč

Dřevostavby nejsou nic míň, než jiné domy. Naopak se dá říci, že se jedná o stavby, které přináší jen samé výhody a vskutku jich není málo. Mohou vypadat na pohled rozdílně, ale přesto se jim nedají odepřít jejich přednosti.

  1. Ekonomické výhodydřevostavby na klíč jsou rychle postavené, s čímž rozhodně souvisí finanční náklady. Je pravdou, že výraznou finanční úsporu můžete pocítit i v přepravě materiálu na stavbu, jelikož dřevo a desky jsou daleko lehčí a skladnější, než jiný materiál. A to rozhodně není jediná ekonomická úleva pro investora.
  2. Ekologické výhody – domky se staví ze dřeva a ten jak je známo patří k ekologickému materiálu, který je snadno dostupný a navíc i obnovitelný. Dřevostavby jsou velmi šetrné k životnímu prostředí a pro výrobu jednotlivých částí se rovněž spotřebuje méně energie. Dokonce i likvidace dřevostaveb není nijak náročná a opětovně nezatěžuje životní prostředí.
  3. Estetické výhody – dřevo je úzce spjato s přírodou a člověk se v jeho blízkosti cítí velmi dobře. Je to pocit volnosti a příjemné vůně, kterou bohužel žádná jiná stavba nemůže poskytnout.

ffeebbdfaaeac s

Pokud chcete více informací, stačí se obrátit na Společnost JKM Stavby s.r.o., která má bohaté zkušenosti nejen s výstavbou dřevostaveb, ale rovněž s montáží sádrokartonu, jenž je další velmi příjemný materiál pro novostavby a dá se z něj vystavit prakticky cokoliv. Výhodou je, že v současné době je možnost sádrokarton umístit i do koupelny, kde je vlhké prostředí.  Jen je třeba vybrat ten správný.

Fasáda je nesmírně důležitá pro každou stavbu

Než se ovšem rozhodne, jak se fasáda provede a jakou získá barvu, tak přece jenom stojí za úvahu, zdali by nebylo dobré provést zateplení, což přináší řadu výhod.

  • Zateplení fasád přináší jistou úsporu ohledně vytápění, tudíž nejsou tak velké tepelné ztráty.
  • Pokud se zvolí správná technologie, tak i v létě bude uvnitř velmi příjemně.
  • Navíc zateplená fasáda zhodnotí celkově nemovitost, což je další přínosný bonus, zvláště pokud by se majitel rozhodl domek prodávat.
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*