de de de


Novinky:

Proč je lepší použít do každé místnosti jiný typ podlahy

V minulosti, kdy byl mnohem menší výběr podlahových krytin, se téma podlah příliš neřešilo. Většina místností měla stejnou podlahu, popřípadě na starší podlaze koberec a to bylo všechno. Současnost přináší široký výběr podlah a neomezené možnosti jejich využití. Inspirujte se a pořiďte si vhodnou podlahu do každé místnosti.

Podlaha do koupelny

Ideální podlahou do koupelny je protismyková, voděodolná, lehce čistitelná a hygienická trvanlivá podlaha. V minulosti se do koupelny dávala hlavně dlažba nebo keramická podlaha, v dnešní době kvalitních podlahových krytin je často k vidění vinylová podlaha a dokonce v některých případech i laminátová nebo dřevěná podlaha. Je na vás, jaký vzhled má mít vaše koupelna a jak moc v ní chcete pečovat o podlahu.

Podlaha do kuchyně

Co se týče podlahy do kuchyně, tak nejvhodnější je odolná podlaha, která vám vydrží a snese i občasné nehody, jako je kapající voda nebo padající nůž. V ideálním případě volte laminátovou podlahu, která mimo jiné dobře vypadá. Pro delší životnost a větší odolnost si můžete vybrat také vinylovou podlahu, která dobře odolává vodě, chemickým látkám, ale i mechanickému poškození.

Podlaha do obýváku

Nejvhodnější podlahou do obýváku je dřevěná podlaha. Obývák je místností, kde často relaxujeme a trávíme velké množství času. Dřevěná podlaha nejen skvěle vypadá, ale je příjemná pro chodidla a na dotek. Můžete na ní i sedět, popřípadě ji doplnit menším chlupatým kobercem.

Podlaha do ložnice

Při výběru podlahy do ložnice myslete na to, že když ráno vstáváte z postele, chcete šlápnout na příjemnou a hřejivou podlahu. Z toho důvodu je možné dát do ložnice také dřevěnou podlahu, popřípadě ji opět doplnit kobercem, hlavně kolem postele. Pokud vás trápí alergie, tak se koberci vyhněte a můžete vyzkoušet i ekologickou podlahu Purline.

Podlaha do dětského pokoje

Ekologická podlaha Purline je ideální volbou i do dětského pokoje. Výhodou je antibakteriální povrchová úprava, kdy podlaha zvládne i vysokou fyzickou zátěž, je odolná proti poškrábání, poničení a proti nárazům. Zároveň se tato ekologická nebo také organická a přírodní podlaha dobře udržuje, postačí umývání čistou vodou.

Proč je lepší použít do každé místnosti jiný typ podlahy
Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*