de de de


Novinky:

Proč je lepší použít do každé místnosti jiný typ podlahy

V minulosti, kdy byl mnohem menší výběr podlahových krytin, se téma podlah příliš neřešilo. Většina místností měla stejnou podlahu, popřípadě na starší podlaze koberec a to bylo všechno. Současnost přináší široký výběr podlah a neomezené možnosti jejich využití. Inspirujte se a pořiďte si vhodnou podlahu do každé místnosti.

Podlaha do koupelny

Ideální podlahou do koupelny je protismyková, voděodolná, lehce čistitelná a hygienická trvanlivá podlaha. V minulosti se do koupelny dávala hlavně dlažba nebo keramická podlaha, v dnešní době kvalitních podlahových krytin je často k vidění vinylová podlaha a dokonce v některých případech i laminátová nebo dřevěná podlaha. Je na vás, jaký vzhled má mít vaše koupelna a jak moc v ní chcete pečovat o podlahu.

Podlaha do kuchyně

Co se týče podlahy do kuchyně, tak nejvhodnější je odolná podlaha, která vám vydrží a snese i občasné nehody, jako je kapající voda nebo padající nůž. V ideálním případě volte laminátovou podlahu, která mimo jiné dobře vypadá. Pro delší životnost a větší odolnost si můžete vybrat také vinylovou podlahu, která dobře odolává vodě, chemickým látkám, ale i mechanickému poškození.

Podlaha do obýváku

Nejvhodnější podlahou do obýváku je dřevěná podlaha. Obývák je místností, kde často relaxujeme a trávíme velké množství času. Dřevěná podlaha nejen skvěle vypadá, ale je příjemná pro chodidla a na dotek. Můžete na ní i sedět, popřípadě ji doplnit menším chlupatým kobercem.

Podlaha do ložnice

Při výběru podlahy do ložnice myslete na to, že když ráno vstáváte z postele, chcete šlápnout na příjemnou a hřejivou podlahu. Z toho důvodu je možné dát do ložnice také dřevěnou podlahu, popřípadě ji opět doplnit kobercem, hlavně kolem postele. Pokud vás trápí alergie, tak se koberci vyhněte a můžete vyzkoušet i ekologickou podlahu Purline.

Podlaha do dětského pokoje

Ekologická podlaha Purline je ideální volbou i do dětského pokoje. Výhodou je antibakteriální povrchová úprava, kdy podlaha zvládne i vysokou fyzickou zátěž, je odolná proti poškrábání, poničení a proti nárazům. Zároveň se tato ekologická nebo také organická a přírodní podlaha dobře udržuje, postačí umývání čistou vodou.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*