de de de


Novinky:
Home » Bydlení » Rodiny s dětmi chtějí bydlet na Vackově

Rodiny s dětmi chtějí bydlet na Vackově

Chtěli byste poznat byty nové generace? Byty, v nichž vyroste nová inteligence a budou tu rády žít i děti našich dětí? Právě takové rostou na pražském Vackově. Rezidenční projekt Byty u parku se stane novým domovem stovek rodin, které chtějí žít v poklidu a harmonii.

lookcool.cz byty u parku uvodni

Nové byty v Praze na Žižkově se nacházejí v jedenácti maximálně šestipodlažních domech, které vyrostly na okraji zeleně. Projekt dal život prázdným a zapomenutým místům na Vackově, které doposud ležely ladem. Okolí Malešické ulice čeká v budoucnu rozvoj a nová výstavba vznikne i na místě nynějšího nákladového nádraží Žižkov. Lokalita se tak stane novou a moderní městskou čtvrtí.

Bytový komplex s maximem soukromí

Rezidence nabízí ke koupi celkem 272 bytů o velikosti 1+kk až 5+kk. Jednopokojové byty na Praze 3 mají velikost 30 m2, pětipokojový byt má plochu přes 140 m2. Téměř všechny byty disponují buď předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou, které jsou koncipovány tak, aby zajistili svým obyvatelům o největší soukromí.

Ke každému bytu zároveň náleží garážová stání nebo sklepní kóje. Ty jsou situovány v podzemních podlažích. K dispozici je i možnost úpravy několika parkovacích stání pro elektromobily. Celá rezidence je projektovaná v nízkoenergetickém standardu B.

lookcool.cz byty u parku

Bydlení baby friendly

Bydlení na Vackově je přizpůsobené životu mladé generace a rodin s dětmi. Dostatek zeleně, dětských hřišť, parků, ale i občanské vybavenosti je garancí, že se zde budete cítit dobře, v poklidu zde své děti vychováte a jednou tu i sami zestárnete.

Byty u parku jsou stabilní adresou, která preferuje mít nemovitost v osobním vlastnictví. Developer si zakládá na know how jistoty a stability a nepředpokládá, že by se zdejší partaje nějak výrazně měnily. Život na Vackově bude plynout jako klidná voda. Své místo na slunci tu najdou všichni, kdo chtějí „zahnízdit“ a usadit se natrvalo.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*