de de de


Novinky:

Světla v interiéru není nikdy dost

Světlo je něco, co nám umožňuje vidět, nabíjí nás dostatečnou energií a zlepšuje náladu. Pokud jej není dostatek, není to nic příjemného. To se stává především v některých nemovitostech, kde je světla pronikajícího zvenku málo. Pak povětšinou využíváme rozsvícených světel, abychom vůbec něco viděli.

Nemusíte se však připravovat o přirozené světlo, i když třeba nemáte okno situované na tu správnou stranu. Nápomocen vám bude světlovod, o němž bude pojednávat tento článek.

Co si představit pod pojmem světlovod?

O mnohém vypovídá samotný význam slova. Světlovody neboli vedení světla zvenčí dovnitř. K tomu dochází za pomoci speciálních tubusových světlometů. Výjimkou nejsou ani střešní kopule zhotovené ze skla či plastu. Prostřednictvím nich je vedeno světlo až do konkrétních prostor, kde je šířeno za pomoci unikátního rozptylovače světla. Tomu se jinak říká difuzér. I ten bývá zhotoven z plastu a skla.

Hodně populární jsou například střešní světlovody, které se hodí do libovolných prostor, ať už jsou to koupelny, prodejny, pokoje, kuchyně, chodby, haly nebo kanceláře. Meze se v tomto směru rozhodně nekladou. Takový světlovod má mimo jiné originální vzhled, a hlavně přivede požadované světlo dovnitř.

svetlovod

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Výhody světlovodů

Na trhu neexistují pouze střešní světlovody, ale také světlovody do stěny. Díky správně navrženému konceptu se vám dostane rozptýlení denního přirozeného světla a vy nemusíte zapínat umělé osvětlení ze žárovky. Ve výsledku tedy ušetříte. O tom mimochodem vypovídá i světlovody ceník. Sami se můžete přesvědčit o tom, že tato investice se z dlouhodobého hlediska jednoznačně vyplatí, a hlavně promění dané prostory v daleko komfortnější a útulnější.

Vsaďte na originální design, profesionální řešení a kvalitu, která se odráží v dlouhé životnosti a vynikajícím výsledku.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*