de de de


Novinky:

Jakou firmu si vybrat, aby vám poradila s BOZP a PO?

Bezpečnost práce a požární ochranu musí mít vyřešenou každá společnost. Jedná se totiž o oblasti, jež jsou zároveň zákonnou povinností, a tak si žádný menší či velký podnikatel nemůže dovolit je mít nevyřešené. Kdyby totiž přišla kontrola ze státní správy, která by přišla na to, že BOZP a Po vyřešené nejsou, byl by oheň na střeše, který by uhasila jen pokuta ve výši několika set tisíc korun. Jelikož se jedná o pokutu velkou, podnikatelé by raději měli mít BOZP a PO vyřešené.

Naštěstí na to nejsou sami, i když si mnohdy myslí, že ano. Podnikatelé mohou využít služeb jiné firmy, která se na BOZP a PO zaměřuje. Mohou například využít služeb firmy Extéria, která se už dlouhá léta zmiňovanými oblastmi zabývá.

Co od firmy Extéria očekávat?

Firma Extéria je v současné době přední společností poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO. Dnes se jedná o firmu podnikající nejen na území České republiky, ale také na území Slovenska. Ostatně i tento rychlý přesun či rychlé rozšíření potvrzuje fakt, že se jedná o prosperující firmu, která nemá nouzi o klienty.

To, že se na firmu klienti obrací, je samozřejmě, vždyť firma má dnes nejatraktivnější ceny na trhu, které rozhodně nemají v žádném případě dopad na kvalitu poskytovaných služeb. Ostatně každý podnikatel, který nad firmou Extéria uvažuje, si může přečíst zkušenosti jiných klientů. Na internetu se najdou stovky referencí a recenzí.

Jaké jsou zkušenosti klientů?

Klienti si nejvíce a nejčastěji chválí profesionální přístup, s nímž odborníci přistupují nejen k velkým podnikatelům, ale také k menším živnostníkům. Na místě je také kvalita služeb a to, že se za nic víc neplatí. Nezáleží na tom, jestli se projedou kilometry navíc nebo ne, nezáleží na tom, jestli technik stráví více hodin u klienta či nikoli.

Mimo jiné je chválená i telefonická podpora, na kterou se podle všeho “dá dovolat”.

 

zdroj obrázku: Pixabay.com

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*