de de de


Novinky:

Víte, jak využít prostor malé kuchyně?

Kuchyně je jakýmsi pomyslným centrem celé domácnosti, a tím pádem se jedná o jednu z nejdůležitějších místností. Bohužel ne vždy má člověk to štěstí, že má k dispozici velkou místnost, avšak pracovat se dá i s omezeným prostorem.

Nebojte se vrstvit

Jedním z nejlepších způsobů, a současně také tím nejjednodušším, jak se v klidu vměstnat i do malé kuchyně, je správný systém vrstvení a využívání prostoru na maximum. V praxi to vypadá tak, že svoji pozornost zaměříte tam, kde by jinak bylo prázdno. Lidé častokrát zapomínají využívat stěny, přitom právě tam můžete uložit podstatnou část věcí. Mrkněte se na různé police, kam posléze umístíte například dózy s luštěninami, hrníčky, anebo cokoliv si usmyslíte.
rohová kuchyně
Kromě polic také velice pomohou různé háčky, na něž lze zavěsit třeba nádobí. Tímto spojíte příjemné s užitečným, protože jednak ušetříte poměrně dost prostoru, ale navíc tento styl vypadá velice dobře na pohled. Malé kuchyně mohou vypadat dobře, a současně splňovat všechny požadavky pro plnohodnotné fungování.

Kuchyně v paneláku

S malými kuchyněmi se nejčastěji setkáváme v panelácích. Pokud jste se i vy nastěhovali do jednoho takového bytu, je nejspíše i vašim problémem boj s prostorem. Malá kuchyňská linka ovšem může sloužit stejně dobře jako ta velká. Klíčové je zredukovat všechny drobnosti, které by zbytečně zabíraly místo na pracovní ploše. Pro tyto účely perfektně poslouží již zmiňované police.
Jestliže si s malou kuchyní nevíte vůbec rady, obraťte se na odborníka. Společnost Kuchyně Gabon má pro své klienty speciální program přímo zaměřený na kuchyně v paneláku. Zkušení pracovníci si s malým prostorem hravě poradí, a to ať už se jedná o klasické kuchyně nebo třeba kuchyně do L. Zákazníci si mohou nechat vyrobit kuchyňskou linku na míru a splnit si tak dlouholetý sen o tom, jak by jejich prostor na vaření měl vypadat.
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*