de de de


Novinky:
Home » Bydlení » Výběr podlahové krytiny představuje důležitou volbu
Výběr podlahové krytiny představuje důležitou volbu

Výběr podlahové krytiny představuje důležitou volbu

Kvalitní podlaha je základem každé domácnosti. Je to část našeho obydlí, kterou používáme každý den a jež často musí vydržet velký nápor ze strany obyvatel domova. Podlaha tak často vykazuje známky nadměrného používání – ono, když si na ní hrají děti, prohání se po ní zvířata a dospělí na ní cvičí, tak se není čemu divit. Při výstavbě nebo rekonstrukci domu či bytu je tak nutné vybrat takovou firmu, která nám dodá kvalitní podlahu s dlouhou životností.

Jednou z takových renomovaných firem je společnost ABAPodlahy. Potenciální zákazník se vůbec nemusí bát, že by výsledná práce byla odbytá. Ke každému klientovi přistupují s maximální vstřícností a péčí. Ještě před realizací zakázky si pracovníci se zákazníkem vše ujasní a vyberou to nejvhodnější řešení.

Firma ABAPodlahy se zabývá realizací podlahových krytin. Klient si může vybrat z laminátových plovoucích podlah, vinylových podlah, PVC, koberců, korkových podlah nebo vícevrstvých dřevěných podlah. Základem pro položení takových podlah je i náležitá příprava podkladu – společnost ABAPodlahy k tomu používá nivelační hmotu, penetrační a vyrovnávací materiály. Součástí portfolia společnosti je i renovace opotřebovaných parket za pomoci speciálních laků vyrobených v souladu s nejnovějšími technologiemi.

Mezi lidmi jsou velmi žádané vinylové podlahy lepené – kolekce Amtico First. Ty jsou charakteristické tím, že jsou vhodné pro všechny prostory. Povrch takové podlahy je velmi odolný, tlumí kročejový hluk a postačuje pouze malá údržba. Díky vzhledu, který připomíná dřevo, působí materiál velmi příjemně na pohled. Nutno dodat, že taková podlaha je vhodná i pro podlahové vytápění.

Další velmi žádanou variantou jsou laminátové plovoucí podlahy – důvodem je nižší cena, barevné varianty připomínající přírodní materiály a odolnost. Společnost ABAPodlahy má v rámci svého portfolia kolekci E-Motion Classic 8/31 CLICK it! I tento typ podlah je nenáročný na údržbu, vykazuje vysokou odolnost a je vhodný pro podlahové vytápění.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu