de de de


Novinky:

Výhody litých anhydritových podlah

Stavíte nový rodinný dům nebo jen provádíte rekonstrukci bytu či domu? Předěláváte u komerčního objektu podlahu? Přemýšlíte, jaký podklad zvolit pod krytinu? Pokud zvažujete klasický betonový podklad, poradíme vám ještě jednu možnost. Jedná se o litou tzv. anhydritovou podlahu. I když jsou její pořizovací náklady vyšší než u betonové, výhodami ji velmi převyšuje.

Například se jedná o tyto hlavní přednosti:

  • Jednoduchá i fyzicky nenáročná aplikace lité podlahy.
  • Její rovnoměrné rozprostření na zemi zaručuje rovný, hladký a pevný povrch bez zbytečných spár a výstupků a dále se na ni dá jednoduše pokládat libovolná podlahová krytina.
  • Velmi rychlé položení podlahy, které se dá zvládnout v klasickém rodinném domě za necelý jeden den.
  • Již druhý den je možné po podlaze chodit a po dalších několika dnech je možné anhydritovou podlahu více zatížit.
  • Při pokládce lité podlahy se skoro vůbec nevytváří prach a další nepříjemné nečistoty.

Zvažujete podlahové vytápění?

lité podlahy anhydritové podlahyPokud chcete mít i podlahové vytápění, rozhodně doporučujeme využít anhydritové podlahy kvůli dobrým tepelným vlastnostem. Například mají perfektní tepelnou vodivost, a tak se dobře prohřívají, a navíc tekutý stav v době položení perfektně pronikne do všech míst a okolí trubek podlahového vytápění.

Rychlá a profesionální realizace lité podlahy

Ptáte se, jak probíhá realizace lité podlahy? Celý proces je velmi jednoduchý. Na místě, kde se bude podlaha pokládat, se smíchá speciální směs s vodou v přenosném mobilním zařízení. Výsledná tekutina se rozlije na připravený podklad. Tímto rozlitím tekutiny se vytvoří hladký povrch bez trhlin, prasklin i dalších nežádoucích výstupků. Celý proces koordinují vyškolení odborníci, kteří mají v této oblasti letité zkušenosti.

Tak neváhejte dlouho a objednejte si na pokládku lité anhydritové podlahy profesionální firmu.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*