de de de


Novinky:
Home » Elektronika » Praní nikdy nebylo jednodušší – pračky a sušičky LORD

Praní nikdy nebylo jednodušší – pračky a sušičky LORD

Vyprat prádlo je pro většinu lidí jednou z nepříliš příjemných domácích činností, které se ovšem nelze vyhnout. Patří k rutinním záležitostem, jež je třeba vykonávat téměř každý den. Jak vyprat snadno, rychle a efektivně?

Vsaďte na kvalitní spotřebiče

Pračka se řadí k typu domácích spotřebičů, které by vám měly několik let vydržet a po celou dobu odvádět kvalitní práci. Z toho důvodu dávejte přednost osvědčeným značkám, jež vás nezklamou. Spotřebiče LORD pověstné německé kvality bez kompromisů jsou vyráběny výhradně v Evropě. Nejen, že vám výrazně usnadní práce v domácnosti, ale též myslí na ekonomický provoz díky řadě přednastavených úsporných programů. Výrobce za ně může dát ruku do ohně, proto se nebojí poskytnout na spotřebiče prodlouženou záruku 5 let zdarma.

TOP produkt mezi pračkami

productŘeč není o ničem jiném než o pračce LORD W1, která se dlouhodobě drží na prvním v místě v zákaznické oblíbenosti. Tato předem plněná pračka vás zcela jistě zaujme mimořádně úsporným provozem energetické třídy A+++, neboť spotřebuje až o 30 % méně energie oproti pračkám ostatním v této třídě. Dokáže vyprat 1-8 kg prádla, na základě jehož hmotnosti přizpůsobí spotřebu vody a elektřiny. Čím dalším si vás tento výkonný spotřebič získá? Disponuje 15 pracími programy, možností regulace až 1 400 ot./min., zkrácením pracího cyklu, hlučností pouze 49 dB, velkým přehledným displejem s dotykovým ovládáním a mnohým dalším.

Bezpracné sušení prádla

Už vás nebaví věšení vypraného prádla? Pořiďte si sušičku LORD T1, díky níž bude prádlo správně vysušené, nadýchané a nepomačkané. Dle vašich preferencí si navolíte program „k žehlení“ nebo „do skříně“. Tato sušička je ideálním partnerem k pračce LORD W1, neboť do ní stačí přendat vyprané prádlo. Její buben pojme rovněž až 8 kg prádla.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*