de de de


Novinky:

Vytvořte si vlastní kryt na mobil

Stále více lidí se v dnešní době vydává cestou originality a osobitého stylu. To platí nejenom v oblékání či bytových dekoracích. Týká se to také mobilních telefonů, potažmo jejich zadních krytů. Pakliže se nespokojíte se základní nabídkou mnohých prodejců, vydejte se individuálním směrem. Je to například kryt na IPhone a jiné značky. Vlastní motiv, obrázek nebo grafický symbol vyrobený zcela na míru. Pakliže nevěříte, čtěte směle dál…

Kryt na mobil s vlastní fotkou

Je to specializovaná internetová služba mycase.cz, jejíž název je jasně vypovídající. Revoluční řešení svého druhu, s pomocí něhož budete stylizovat mobilní telefon k obrazu svému. Ať už poptáváte kryt na Samsung, LG, Sony či jiný telefon, vždy vám bude vyhověno. Jsou to desítky zařízení, pro něž jsou vyráběny kryty šité přímo na míru. A jak takový návrh, respektive nákup vypadá?

  • Zvolíte si konkrétní typ mobilního telefonu
  • Vytvoříte si vlastní design – pozadí, text, obrázek
  • Zobrazíte finální náhled a vše objednáte

Kryt na mobil s vlastní fotkou osloví bezpochyby každého, kdo se chce v tomto směru vymykat běžnému standardu.

Získejte příjemný bonus 100 Kč

kryt na SamsungV okamžiku, kdy prostřednictvím interaktivního formuláře zhotovíte své originální dílo, můžete jej nabídnout dalším zákazníkům uvedeného online shopu. V ten okamžik obdržíte slevu ve výši 100 Kč. Vlastní kryt na mobil si zlevníte a domůžete se stejného designu například pro školy, firmy a jiné instituce.

Buďte originální a vyčnívejte

Vneste do svého života špetku originality a nadčasovosti. Opatřete své kryty na Iphone zcela novým vzhledem, mezi jehož základní parametry bude patřit kvalita provedení, nepřehlédnutelnost a patřičná odolnost. Ochraňte svůj mobilní telefon a zároveň mu dopřejte odpovídající styl, který vám budou všichni kolem závidět. Navštivte online portál mycase.cz a pusťte se do realizace.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*