de de de


Novinky:

Zima je za dveřmi, nakupte si zimní boty

Chladivé počasí už se pomalu, ale jistě blíží. Podzim a následná zima nám opět přinesou spoustu deštivých a sněhových přeháněk, včetně nízkých teplot. Abyste v tomto ročním období nikterak netrpěli a cítili se stále dobře, měli byste se zaměřit na kolekci obuvi podzim/zima 2018.

Právě v širokém portfoliu produktů si najdete modely, jež budou vašim potřebám vyhovovat nejvíce, ať už jde o muže nebo ženy. A pokud zrovna nyní hledáte inspiraci do budoucích týdnů až měsíců, přinášíme vám několik praktických tipů.

Dámské zimní boty

Kvalitní zimní boty mohou samozřejmě nabývat bezpočtu podob. Je ale pravdou, že mezi dámami jednoznačně vedou kozačky. Vedle černého provedení existuje i bezpočet dalších barevných variant. Jen barvou se však omezovat nemusíte.

Dámské kozačky se liší především svým celkovým designem a provedením. Některé z vás vsadí na kozačky bez klínu, jiné dají raději přednost podpatku. Výjimkou nejsou ani speciální polo-kozačky, které nedosahují takové výšky. Proti tomu se setkáte i s kozačkami určenými pro širší lýtko XL nebo s modely vhodnými pro užší lýtko XS.

Vsaďte na novinky ze světa zimních bot

Abychom v tomto článku byli co nejkonkrétnější, je třeba zmínit i preferované značky mnohými zákazníky. Jsou to například produkty Rieker a Tamaris. Třeba dámská obuv TAMARIS je zárukou toho, že vám na nohu nepůjde zima, ale budete vypadat dobře, a ještě se v botách ohřejete.

Zapomínat bychom určitě neměli ani na pány, u nichž jednoznačně povedou pánské boty RIEKER v hnědé barvě.

Tak neváhejte investovat do moderní a kvalitní zimní obuvi, jež koresponduje se současnými trendy. Dejte v tomto ohledu přednost kvalitě, přijatelné ceně a originálnímu vzhledu. Boty z nové kolekce na období podzim/zima 2018 se vám hodí opravdu k čemukoliv a na libovolnou událost. Od těch volnočasových, až po společenské.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*