de de de


Novinky:
Home » Finance » Jak ušetřit při sjednání půjčky

Jak ušetřit při sjednání půjčky

Zajímá vás jak ušetřit při výběru nebankovní půjčky? Proč bychom si měli dát na čas a zbytečně nespěchat. Na jaké poplatky bychom si měli dát pozor? Vyplatí se úvěr prodlužovat a nebo ne? Jaká půjčka do výplaty je nejvýhodnější? To a mnohem více se dozvíte v tomto článku. Nepůjčujte si draze, když to jde levněji. 

První půjčka zdarma a sezonní akce

Klient, který žádá o půjčku úplně poprvé má velkou výhodu, protože může využít uvítacích nabídek. Jaké to jsou? Například rychlá půjčka zcela zdarma. Nejedná se o žádný podvod, ale férovou nabídku, kterou do svého portfolia zavádí čím dál více společností. Pokud splatíte celou částku včas nemusíte se obávat žádných poplatků. Dále by vás měli zajímat sezonní akce, kdy je možné získat úvěr se slevou a nebo nějakou dodatečnou výhodu jako může být odpuštění několika splátek.

Vyřízení rychlé půjčky online

Nejrychlejším způsobem jak se dostat k financím je půjčka ihned rovno z domu. Celý proces je velmi jednoduchý. Stačí navštívit stránky společnosti, kterou jste si vybrali a na posuvníku zvolit sumu a dobu splatnosti. Následně vyplníte krátký formulář a odešlete. Během několika minut by jste měl/a obdržet vyrozumění a následně je na vás, zda na nabídku přistoupíte nebo ne.

Porovnávejte

Je velmi důležité, aby jste nejdříve porovnali všechny nabídky ještě předtím než si nějakou vyberete. Mohlo by se stát, že si sjednáte úvěr, který bude dvakrát dražší než dostupná nabídka. Jistě vám pomohou nezávislé srovnávače, kde můžete porovnat i pojištění, operátory a řadu dalších služeb. Všechny nabídky jsou zde rozděleny na půjčka bez registru, před výplatou a velké bankovní půjčky.

Pozor na skryté poplatky

Při uzavírání smlouvy by nás neměla zajímat pouze úroková sazba, ale i veškeré poplatky spojené s úvěrem. Nikdy neposílejte předem více než 1,- na ověření bankovního konta. Podvodné společnosti vylákají z žadatelů sumy v řádech tisíců a ve finále jim žádnou půjčku neposkytnou. 

Sdílejte článek

1 komentář

  1. Není na škodu zkusit nebankovní společnosti, které poskytují první půjčku zcela zdarma.

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*