de de de


Novinky:

Jak získat půjčku bez doložení jakéhokoliv příjmu

V naší společnosti je veliká skupina lidí, kteří mají pravidelné příjmy, ale nejsou schopni je doložit tradiční cestou – tj. například potvrzením od zaměstnavatele. Mohou mít zaměstnání v zahraničí, příjem z internetu, z podnikání, nebo například i z brigády nebo od státu. A nebankovní společnosti mnohdy žádný z těchto příjmů neuznají. Kde tedy hledat peníze, pokud i vy spadáte do této skupiny lidí – na to se podíváme v následujícím návodu. A nejen to. Rovnou vám i poskytneme přímé odkazy, kde můžete hledat a porovnávat nabídky půjček, které jsou právě takovýmto žadatelům schvalovány a vypláceny. A to zpravidla ještě dnes a bez zbytečného čekání.

Porovnejte si nabídky na internetu

Řešení se skrývá zde: porovnání půjček bez doložení příjmu. Naleznete zde vypsané všechny nabídky od všech nebankovních firem, které po klientech nevyžadují dokládat své příjmy. Všechny produkty jsou zde přehledně v jedné tabulce. A to včetně požadavků na klienta. A včetně podmínek, které klientům daný produkt nabízí. Porovnat si nabídky je tak jednoduché, jelikož se vše nachází na jednom místě a nemusíte individuálně dohledávat parametry té které půjčky.

Jaké jsou nejdůležitější parametry při srovnání

Pokud navštívíte porovnání na daném odkazu kromě samotných půjček bez doložení příjmu uvidíte i jejich individuální parametry a vlastnosti. Které z nich jsou nejdůležitější pro srovnání? Podívejme se:

  • úroková sazba – říká, kolik celkem přeplatíme za danou půjčku, ovšem tento údaj nemusí být konečný a další parametry mohou snížit nebo navýšit tento přeplatek
  • předčasné splacení – pokud je zdarma, budeme mít možnost půjčku kdykoliv refinancovat nebo konsolidovat a to bez toho, aby jsme museli doplácet budoucí úroky
  • přerušení splátek – mnohé produkty nabízejí dočasné pozastavení splátek, pokud se dočasně dostaneme do finančních problémů, můžeme tak ušetřit nemalé penále za pozdní splácení
  • nutné dokumenty – čím méně, tím lépe, ve většině případů je vyžadovány pouze OP, ŘP nebo CP (občanský průkaz, řidičský průkaz nebo cestovní pas)
  • doba vyplacení – je naprostým standardem získat peníze ještě dnes na účet, delší doba vyplacení je jen výjimečně
  • splatnost – čím delší splatnost nám poskytovatel nabídne, tím nižší bude splátka, ovšem při delší splatnosti nám mohou účtovat vyšší úrok

Pokud potřebujete více peněz

nebankovky.czVelikou výhodou u půjček bez doložení příjmu je, že jsou velmi rychle a snadno sjednané. Minimum papírování a minimum požadavků na klienta. Jejich nevýhodou ovšem je, že jsou zde nabízeny jen menší sumy. Zpravidla se jedná o půjčky okolo 20 000 Kč. Maximálně 50 tisíc korun. A vyšší sumy zde nalezneme již jen v ojedinělých případech. Můžete ovšem být v situaci, kdy potřebujete více než jen 50 tisíc korun. Poté si tedy musíte porovnt všechny nebankovní půjčky, které se zde nabízejí. Využijte odkazu na porovnání nebankovních půjček, které je bez omezení.

V případě prvního bylo nastaveno omezení, aby se zobrazily pouze nabídky, kde žadatel není povinen žádným způsobem dokládat nebo prokazovat své příjmy. U tohoto druhého porovnání jsou zobrazeny úplně všechny nabídky na českém nebankovním trhu. U některých sice je nutno doložit nějakým způsobem svůj příjem (např. výpisem z elektronického bankovnictví), ale můžete dosáhnout na takřka neomezeně vysoké půjčky. Jsou zde nabídky až v řádech vysokých stovek tisíců – 500, 600, 700 tisíc korun. A to vše i bez zástavy nemovitosti nebo ručení majetkem. Potřebujete-li tedy více peněz, budete toto druhé porovnání vhodnější.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*