de de de


Novinky:
Home » Finance » S ERGO nad výdělkem nespláčete

S ERGO nad výdělkem nespláčete

Do práce chodí člověk pro peníze. Aby si vydělal mzdu na živobytí, bydlení, zábavu a svoje koníčky. Málokdo je takových srdcařem, že by svoje řemeslo či administrativní pozici provozoval bez nároku na výplatu nebo do práce dokonce peníze dokonce nosil. Cukají vám koutky a dere se vám úsměv do tváří?

Naprosto relevantně po vás může zaměstnavatel peníze chtít pouze v případě, že byste mu svým chováním způsobili škodu. Ač se to nezdá, v praxi se to stává docela často. Používáte služební auto? Můžete s ním havarovat. Pracujete na služebním notebooku? Mohou vám ho ukradnout. Vyrábíte výrobek na firemních strojích? Nechtěně můžete zlikvidovat obojí. Co s tím?

lookcool.cz ergo cz uvodni

Pojistka výhodná pro všechny

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Přestože se člověk snaží, aby byl přínosem a tvořil hodnoty, čas od času může být jeho práce destruktivní. Pro tyto nepříjemné okamžiky slouží pojištění profesní odpovědnosti, které přispěchá na pomoc s finančním plněním ve chvíli, kdy má zaměstnanec zaplatit škodu ze své kapsy.

Pojistka je výhodná pro pracovníka i jeho zaměstnavatele, neboť ten dostane úhradu způsobené škody a člověk, který ji zavinil, se na ni nakonec podílí jen 10% spoluúčastí. ERGO pojišťovna má pochopení pro nejrůznější typy poškození, proto je rozsah pojistky široký a celosvětové platný.

lookcool.cz ergo cz

Více variant předmětu plnění

Varianta Standard dokonce ani nezkoumá druh pracovní činnosti, je vhodná naprosto pro všechny. Speciální tarif se uzavírá pro řidiče, tarif Řidič PLUS je pro zaměstnance, kteří mají služební auto i k osobnímu použití. Maximální pojistná částka, kterou lze pro toto pojištění sjednat, je 500.000 Kč. Je-li tak uvedeno v pojistné smlouvě, limit spoluúčasti je maximálně 5.000 Kč. ERGO pojišťovna myslí na vaše trable a předchází problémům, které vám mohou obrátit život i rodinnou pokladnu vzhůru nohama.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*