de de de


Novinky:

Co je Dishygo?

Dishygo je nová služba, pomocí které můžeš sdílet jídlo a potraviny s lidmi ve svém okolí. Dishygo funguje na bázi sdílené ekonomiky, která je stále na vzestupu napříč obory.

Neupotřebíš své potraviny a nechceš aby se s nimi plýtvalo? Nebo chceš vařit pro ostatní? Pak je tato služba právě pro tebe. Jejím používáním zaručeně snížíš plýtvání potravinami a navíc se můžeš těšit na přátelství s novými lidmi. Nabízíme Ti také možnost uvařit pro ostatní a předvést své kulinářské umění. I ty sám však můžeš jíst v domě hostitele ve svém okolí, nebo si od něj můžeš odnést čerstvé domácí jídlo s sebou.

Na portálu Dishygo nalezneš tři kategorie nabídek:

Home food

Jídlo a potraviny, které jsou výhradně domácí výroby. Můžeš vyrábět skvělé džemy, pomazánky či saláty nebo mít velkou úrodu na vlastní zahrádce. Můžeš také sám někoho pohostit, nebo se podělit o přebytečnou porci oběda či večeře.

Restaurand food

Pokrmy přímo z restaurací, které nabízejí tzv. happy hours či jiné zvýhodněné nabídky. Pokud sis objednal v restauraci větší porci, než sníš, opět můžeš svou porci nabídnout někomu jinému. Pomůžeme i majiteli restaurace, která zákazníkům před koncem zavírací doby nabídne zbylá jídla, nebo potraviny za zvýhodněnou cenu.

Store food

Koupil jsi v obchodě jídlo, kterému končí datum spotřeby a nevíš, co s ním? Vyhodit ho je určitě škoda a proto ho můžeš nabídnout ostatním. Naše služba je jedinečná v tom, že umožňuje v reálném čase propojovat subjekty s přebytkem jídla a potravin s poptávkou lidí po levném a dostupném jídle v jejich okolí.

Máš nadbytek jídla, nebo naopak některou potravinu sháníš? Registruj se na dishygo.com, nebo prohlížej nabídky ostatních.

Co je Dishygo?
4 (80%) 2 votes
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*