de de de


Novinky:

Současné hudební hvězdy dlouho nevydrží

Hudba je nedílnou součástí života každého z nás. Současná hudba však není natolik úspěšná jako hudba dvacátého století. Proč tomu tak je? Nových interpretů, kteří zastupují nejrůznější hudební styly, stále přibývá, ale hudba a jejich tvorba nepřináší nic nového. Melodie, rytmy i texty jsou všechny téměř stejné a je těžké vytvořit něco originálního a nového. Hudební trh je přeplněný, a i když je někdo talentovaný, neměl by se za každou cenu hrnout do šoubyznysu. Novodobé zpěváky proslaví jeden hit a po pár letech jako by se po nich slehla zem. Nikdo si na ně nevzpomene, rádia je přestanou hrát a nevydávají nová hudební CD. Opravdová hudba s historií nikdy neskončí a i po smrti interpretů jejich tvorba stále žije dál. Oproti tomu hudba nováčků umírá.

1397459603_p9spuNěkteří bojují statečně a díky svému jedinečnému stylu, hlasu, projevu a image si postupně získávají nové fanoušky. Dokáží být úspěšní a stále vydávají nová alba, koncertují a snaží si udržet popularitu. Koncerty starších a nových interpretů se od sebe mohou lišit. Starší kapely zpívají svoje písně a vlastními texty a živé vystoupení je téměř nerozpoznatelné od písní nahraných na albu. Vždy tomu ale dodají něco nového. Žádný výrazný mastering při výškách či nižších tónech ve studiu. Ale většina nových popových interpretů zpívá na koncertu s playbackem nebo half playbackem a písničky, které zpívají, jsou napsány jejich producenty nebo skladateli.

Kapely a zpěváci dvacátého století mají opravdový styl, kvalitní zvuk, hluboké texty a působivé hlasy. Nová hudba je sice líbivá a spousta nových hudebních stylů má své fanoušky, ale kvalita hudby se nezlepšuje. Spousta písniček zní podobně. Mají podobný rytmus, text i hudební prvky. Nebo jsou původní písně přezpívané na modernější. Jedná se o tzv. covery, které vznikají při nahrání skladby jiným interpretem než tím, který ji původně složil a nahrál. Ať už jste ale fanouškem jakéhokoli hudebního žánru, navštivte internetový obchod FilmnaDVD.cz, který vám nabídne nejen kvalitní filmy, ale také hudbu na CD.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*