de de de


Novinky:

Fonendoskop jako doplněk k pracovnímu oděvu

Pracovní oděvy ve zdravotnických zařízeních nabývají nejrůznějších podob. Všichni lékaři jsou kromě nich vybaveni i ostatními nezbytnými pracovními pomůckami. Tou nejtypičtější je bezpochyby fonendoskop. Ten zná z nemocnice určitě každý.

Nástroj, s pomocí kterého lze poslechnout pacienta, ať už jde o vyšetření srdce nebo dýchání. Jednoduchý doplněk, jež se může stát nejenom praktickou, ale i estetickou pomůckou libovolného zdravotníka.

Slaďte fonendoskop s oblečením

Současní dodavatelé zdravotnických potřeb pro pracovníky nabízí velice široký sortiment. A to nejenom oblečení, ale i těchto doplňků a nástrojů. Mezi ně patří také barevný fonendoskop. Ten můžete nyní ladit právě se svým zdravotnickým oděvem.

Vybírat si lze z bezpočtu nejrůznějších barev od růžové, přes zelenou, modrou, červenou, fialovou, smaragdovou, limetkovou až po černou. Zkrátka bezpočet barevných kombinací, hodící se k barvě vašeho pracovního oděvu ve zdravotnictví.

Fonendoskopy jsou v tomto případě spojeny nejenom s originální barvou, ale také vysokou kvalitou provedení. A to je kombinace, již si oblíbí každý lékař či lékařka.

Vsaďte na kvalitu za rozumnou cenu

Jestliže marně přemýšlíte o tom, jaký dodavatel je schopen prezentovat vám ve svém produktovém portfoliu vše výše zmíněné, napovíme vám. Je to americká společnost Cherokee, která je dlouhodobým specialistou na kvalitní pracovní oděvy a mimo jiné nabízí i barevné fonendoskopy.

Tak neváhejte a dejte přednost komfortnímu a pohodlnému zdravotnickému oblečení nejrůznějších střihů a zkombinujte jej s nápaditým a zároveň praktickým fonendoskopem. Začněte se od svých kolegů v práci odlišovat nejenom výkony, ale také stylovým pracovním oblečením, které vám bude jednoduše sedět. Navštivte internetový portál medical-uniforms.cz a pusťte se do výběru.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*