de de de


Novinky:

ELITE punčochy za nic na světě nevyměním

Pokud bych měla označit své nejoblíbenější punčochové zboží, bude na samém vrcholku pyramidy značka Elite a její punčochové kalhoty, ťapky, krajkové pásky a prostě vše, co s touto značkou souvisí. ELITE punčochy jsou pro mě ovšem doslova srdcovou záležitostí, a to zejména od chvíle, kdy jsem zjistila, že punčochové zboží značky Elite spotřebitelům zajišťuje nulový obsah jakýchkoliv škodlivých látek. Díky tomu si mohu být jistá tím, že ani pravidelným používáním punčochového zboží, nijak neškodím svému zdraví, což je pro mne, stejně tak, jako pro každého, ze všeho nejdůležitější.

Punčochy Elite s úpravou SANITIZED

Podkolenky ALITApunčochy Elite nosím každý den, stále jsem o nich ještě nevěděla vše podstatné, a to až do nedávna, kdy kolegyně v práci u pracovního stolu nadhodila, že bez úpravy SANITIZED, kterou disponují punčochy značky Elite, by si běžný pracovní den v punčochách, nedokázala vůbec představit. Když jsem jí poprosila o vysvětlení toho, co úprava SANITIZED vlastně představuje, odvětila, že některé punčochy jsou touto zcela unikátní úpravou úpletu vybaveny, a to z toho důvodu, aby došlo k eliminaci bakterií na nohách. Dále také tato úprava napomáhá k tomu, aby byla zachována svěžest nohou po naprosto celý den, tudíž punčochy fungují, jako takový deodorant, který v tomto případě vydrží na punčochách až dvacet pracích cyklů, což je neuvěřitelné.

Punčochové kalhoty Elite a krajkové pásky proti odření stehen zbožňuji

Miluji nejen punčochové kalhoty Elite, nýbrž také roztomilé a velmi praktické krajkové pásky, které zabraňují odření stehen. Neméně oblíbené jsou u mě rovněž podkolenky této značky, ponožky, nadkolenky a také tolik oblíbené bavlněné ťapky, které jsou v balerínách nenahraditelné. Já i mé kolegyně v práci, na toto punčochové zboží nedáme rozhodně dopustit a jelikož v práci musíme dbát na jistý dress code, je úžasné, že se takovéto pohodlné zboží vůbec vyrábí.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*