de de de


Novinky:

Jak muže svést slušivým spodním prádlem

Přemýšlíte, jak svého muže opět zaujmout, překvapit ho a svést? Vyzkoušejte nejsilnější ženskou zbraň, kterou je spodní prádlo. Nemusíte si vybrat divoké, rudé ani krajkové spodní prádlo, sveďte svého muže přirozeností, pohodlím a něžným půvabem.

Jaké by prádlo mělo být

Dámské i pánské spodní prádlo by mělo být v první řadě pohodlné. Budete se divit, ale pohodlí jde vidět i navenek, i když je prádlo pod oblečením. Pokud si vyberete prádlo, které vám padne, tak dokáže zakrýt i vaše tělesné nedostatky.

Ať už si vyberete sportovní podprsenku nebo bavlněné kalhotky, tak můžete vyzdvihnout své přednosti. Stačí vědět, co vám sluší. Nejdůležitější je vždy to, jak se cítíte a jak vnímáte své vlastní tělo. Jen díky padnoucímu spodnímu prádlu se totiž dokážete uvolnit a užít si vzrušení.

Proč muže prádlo vzrušuje

Přemýšleli jste někdy nad tím, co přesně muže na spodním prádle vzrušuje? Ve většině případů je vzrušuje ta představa, že je žena skoro nahá, ale přitom má na sobě ještě kousek oblečení. Muži se rádi dívají, užívají si vizuální dojem a nechávají se rádi překvapovat a svádět.

Možná si myslíte, že abyste muže opravdu zaujaly a svedly, tak je zapotřebí pořídit si sexy spodní prádlo, které bude krajkové, divoké a nebudete se v něm cítit. Myslete na to, že každému se líbí něco jiného. Stejně tak jako ženy ocení muže nejen v boxerkách, ale taky v bavlněných pánských trenýrkách, tak muži mají rádi, když se žena umí obléknout i do něžného a světlého spodního prádla.

Rozhodně nic nezkazíte bavlněným spodním prádlem, které vás dokáže zeštíhlit, zjemnit a také se díky němu budete cítit přitažlivěji. Spodní prádlo v mužích vzbuzuje silné stimulující představy. Myslete také na to, že mnohem dráždivější než odhalení může být cudnost. Pokud se váš protějšek dívá, jak se svlékáte, zkuste k tomu pustit hudbu a svlékejte se pomalu. Nemusíte se jednat o divoký a vášnivý striptýz, ale vyzkoušejte něžné a pomalé svádění.

Na co hlavně myslet

Při výběru spodního prádla myslete na to, že když se budete cítit krásně, tak vás stejně tak uvidí i muž. Nebojte se přehodit přes podprsenku a kalhotky třeba župan nebo nějakou pohodlnou košilku.

Materiál, střih a barva

Spodní prádlo vybírejte nejen podle své postavy a příležitosti, ale také podle funkčnosti, materiálu, střihu a barvy. Každá barva působí jinak a vnímat ji budete vy i váš protějšek. Nebojte se pořídit svému muži bavlněné trenýrky s geometrickými vzory nebo ve vaší oblíbené barvě a vy si pořiďte takové prádlo, které bude působit elegantně, smyslně a zároveň romanticky a hravě. Nebojte se zkusit i něco nového.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*