de de de


Novinky:

Firemní lepicí pásky všeho druhu

Lepicí pásky jsou nepostradatelnou součástí našich domácností, ale také komerčních prostor, hal a skladů. Jde o produkt, který přichází vhod hlavně tehdy, když potřebujete něco zalepit. Nejčastěji jsou to krabice a jiné obalové materiály.

V dnešní době však nemusíte kupovat pouze standardní lepicí pásky průhledné nebo hnědé, na něž je většina lidí zvyklá. Především zákazníci ve firemním segmentu mají možnost celkem zajímavé volby. Lepicí pásky se totiž mohou stát něčím více než jen spojovaným doplňkem.

Potisk pásek na míru

Vzhledem k tomu, že lze pásky libovolně potisknout, rozvíjí to celkem výrazně jejich potenciál. Právě díky kvalitním a profesionálním technologiím výroby se lze dopracovat například k firemním páskám, na nichž se může tyčit nejenom vaše logo společnosti, ale i vhodný text. V ten moment vám potisk pásek dělá vlastně takovou přínosnou reklamu, která nemá téměř žádné hranice.

Lepicí pásky, potažmo etikety se mohou velice jednoduše stát přenositelem důležitých informací a zároveň budou plnit roli praktickou. Tedy to, k čemu jsou primárně vyráběny. Taková potištěná páska se mimochodem může hodit také k tomu, když chcete obsah dané krabice zajistit proti neautorizovanému otevření.

Papírové lepicí pásky jsou stále více v kurzu

V dnešní době se pochopitelně nemusíte spoléhat pouze na PVC pásky a lepicí pásky s potiskem z polypropylenu. Novodobí výrobci jdou pochopitelně s dobou, a tak dokáží uspokojit i ekologicky smýšlející zákazníky. Důkazem toho jsou papírové lepicí pásky. Ty získávají na stále větší oblibě. Stoprocentně recyklovatelný produkt, který je mimo jiné spojen i s velice přijatelnými pořizovacími náklady.

Tak neváhejte a vyberte si z přemíry lepicích pásek, jež vám poslouží jak v domácnosti, tak ve firmě. Jejich výrobcem se může stát například profesionální společnost PÁSKY s.r.o.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*