de de de


Novinky:

Jak lze snížit hlučnost?

Pracujete v hlučném prostředí a špatně se tak soustředíte na svou práci? Nebo chcete vašim zaměstnancům dopřát příjemné a tiché prostředí od hlučných strojů či různých zařízení? V následujícím článku vám přineseme zajímavé tipy, jak omezit hluk s využitím tzv. tlumičů hluku a protihlukových krytů.

Co jsou to tlumiče hluku?

Tlumiče hluku se používají v prostředí, kde je zvýšená hlučnost vlivem zařízení nebo hluku šířícího se do blízkého okolí ze strojů, například po továrně, závodu až do přilehlých kanceláří. Hluk mohou způsobovat různé stroje, zařízení, spalinovody, kouřovody, plynové turbíny, vzduchotechnika a podobně.

tlumiče hluku, protihlukové kryty

Jak vybrat správné protihlukové opatření?

Podle čeho se ale rozhodnout a vybrat to správné protihlukové zařízení? Rozhodně je dobré vybrat si takovou společnost, co má v dané oblasti bohaté zkušenosti a disponuje týmem kvalifikovaných profesionálů, kteří vypracují komplexní studii vašeho prostředí a také hluku šířícího se ve vašem pracovním prostředí. Výstupem auditu bude podrobná zpráva s navrženými možnostmi a limity hluku hodícími se pro vaší společnost. Realizace musí být navržena a co nejvíce přizpůsobena vašemu provozu, a proto musí proběhnout měření hluku kalibrovanými a kvalitními přístroji. Zkušené firmy všechno toto zvládnout v plném provozu a při co nejmenším omezení vaší výroby. Musíte počítat s určitou finanční investicí do protihlukového zařízení, odměnou vám pak bude tiché prostředí a spokojení zaměstnanci pracující v klidném prostředí.

Vyberte si pro realizaci kvalitní firmu

Profesionální firma s vámi bude konzultovat veškeré kroky před započetím prací a také během celé realizace zakázky. Zkušené firmy nabízejí i po dodání protihlukových opatření další kontroly a servis dodaných řešení. Neváhejte dlouho a investujte do příjemného a tichého prostředí pomocí kvalitních tlumičů hluku a protihlukových krytů.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*