de de de


Novinky:

Pořiďte si nové vozy značky Kia

Sháníte nové vozidlo pro své osobní nebo rodinné účely? Máte zálusk na kvalitní, moderní a stylový vůz, s nímž se pojí precizní zpracování, vynikající technické základy, a hlavně novodobý design? Potom se zaměřte na značku Kia, která má svým zákazníkům určitě mnohé co nabídnout.

Vybírat si můžete z libovolných modelů od Kia Rio, až po větší a robustnější automobily, jakými jsou například Kia Optima.

Získejte nespoutané srdce ověřeného motoru

V případě této automobilky máte rozhodně z čeho vybírat. Modelové portfolio pokrývá potřeby libovolného zákazníka, a to nejenom z pohledu vzhledu, ale také vhodné motorizace a variabilní výbavy. To dokazuje například populární vůz Kia Ceed a mnohé další.

U všech modelů tohoto výrobce je dbáno na vysokou bezpečnost a propracované asistenční systémy. K tomu si můžete připočíst líbivý a komfortní interiér, vhodně rozmístěné ovládací prvky a chytré spojení například s telefonem.

To vám dokáže třeba Kia Sportage, v jejíž prospěch hovoří i unikátní audiosystém, vylepšený parkovací asistent a spousta barevných variant. Tohle všechno navíc můžete mít za bezkonkurenční cenu, včetně možnosti lákavého financování.

Vyzkoušejte odvážný design Kia Stonic

Jestliže hledáte něco mezi klasickým vozem a větším SUV, máme pro vás jeden velice praktický tip. A tím je Kia Stonic. Elegán, jemuž nelze v podstatě nic vytknout. Obratný a zároveň dostatečně prostorný vůz, jež si zamilují jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi.

Jestliže toužíte po voze, který vám opravdu vydrží a bude přinášet neustálou radost, zahleďte se do některého z modelů značky Kia. Ta je populární a vyhledávaná jak pro svoji kvalitu, tak i cenovou dostupnost a přidružené servisní zázemí. Dopřávat si můžete prodloužené záruční doby až na 7 let a nejrůznějších cenových zvýhodnění. Tak neváhejte a objednejte se na zkušební jízdu.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*