de de de


Novinky:
Home » Jídlo » Víte, jaký je nejoblíbenější alkohol v roce 2021?
Víte, jaký je nejoblíbenější alkohol v roce 2021?

Víte, jaký je nejoblíbenější alkohol v roce 2021?

Alkoholické nápoje k našemu životu neodmyslitelně patří. Každý si rád jednou za čas dá láhev dobrého vína, okusí na oslavě nějaký nový model šampaňského nebo si pochutná na kvalitním ginu. Alkoholických nápojů existuje více než dost, o tom není žádných pochyb. Jestliže vás zajímá, jaké alkoholické nápoje se objevily mezi těmi nejpopulárnějšími, začtěte se do níže uvedených řádků.

Výběr toho nejlepšího

Níže prezentované žebříčky vychází nejenom z prodejnosti alkoholu jako takového. Výsledky jsou značným způsobem ovlivněny také prostřednictvím hodnocení lidí, což je asi jedna z nejpřínosnějších zpětných vazeb vůbec. Tyto značky alkoholu pro vás vybral známý prodejce alkoholu Winehouse.cz.

Vládce mezi likéry

Jestliže hledáte nejlepší likér, jasná volba padne na Tatratea. Populární bylinný likér ze Slovenska, který je do jisté míry považován za tamní poklad. Pokud máte rádi bylinky a bylinné čaje, kombinace s alkoholem doslova polahodí vaše chuťové pohárky. Kromě této značky si získaly značnou popularitu i Cointreau, Jägermeister a Campari.

Vodka, rum a whisky

Pakliže naopak dáváte přednost trochu jiným alkoholickým nápojům, nežli jsou likéry, možná vás bude zajímat vodka. V této sekci jasně vede Goral Master, Crystal Head a Beluga Export Noble. Od vodky je to jenom kousek k rumu, kde z obecného hlediska vévodí karibské a bílé rumy. U whisky naopak vedou skotské a irské modely – Johnnie Walker, Tullamore Dew a Glenfiddich.

Pochutnejte si na ginu

Mezi noblesní alkoholické nápoje se s naprostou jistotou řadí gin. Jestliže chcete získat kvalitní a cenově přijatelné doporučení, pak není jiné volby než vsadit na Tanqueray. Pokud se v typu tohoto alkoholického nápoje zhlédnete, pak neopomínejte na Hendrick’s Gin a Gin Mare. Tohle všechno jsou značky, které si vás svým chuťovým zážitkem jednoznačně podmaní.

Co takhle koňak, tequila a víno?

Pojďme se ale vrhnout na představení dalších kategorií s alkoholem. Mezi koňaky dlouhodobě vede Hennessy, Courvoisier a Rémy Martin. U tequily padla jasná volba na Casamigos Reposado, Tequila Sierra Silver a Tequila Ocho. A když budete chtít něco lehčího, jen tak k dobrému jídlu, sáhněte po osvědčených vínech. Takové portské, svatomartinské nebo Malbec, s nimi rozhodně neuděláte chybu.

Vše zakončíme šampaňským

Mezi oblíbenými alkoholickými nápoji pochopitelně nesmí chybět ani šampaňské. I to má svého jasného favorita, kterým je Moet Chandon. V případě bublinek si jistě pochutnáte i na Prossecu. Nechte se inspirovat výše uvedeným seznamem a udělejte si příjemný večer s přáteli. Nebo si jen načněte láhev některého z nejoblíbenějších alkoholických nápojů roku 2021 a nechte jej pozitivně působit na vaše chuťové buňky. V tomto případě neuděláte chybu.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu